Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Zaregistruj se a budeš informován o novinkách
Registrovat se

Blog

Hejduksport součástí zlatého hattricku Hradce Králové na Českém poháru v hokejbale!

Hejduksport součástí zlatého hattricku Hradce Králové na Českém poháru v hokejbale!

O víkendu 24. – 25.8. se na zimním stadionu v Jičíně uskutečnil již tradičně SpeedDeer Český pohár v hokejbale a Hejduksport byl u toho jako jeden z hlavních partnerů předsezónního turnaje, na který dorazil i národní tým hráčů do 18 let připravující se na mistrovství světa ve Švýcarsku. Kvalitně obsazený Český pohár ovládl potřetí za sebou extraligový Hradec Králové, jenž ve finále vynuloval hokejbalisty z Mostu. Po konci kvalitně obsazeného předsezónního turnaje se udělovaly také individuální ceny, které věnoval právě Hejduksport. Z ceny nejlepšího obránce se například těšil teprve devatenáctiletý hráč Svítkova Milan Flos, či gólmanská stálice královéhradeckých pirátů Petr Brykner.
MOST 42 Inline maraton

MOST 42 Inline maraton

V neděli 1.9. se konalo Mistrovství ČR v silničním inline maratonu s udělováním titulů MČR. Celková mezinárodní účast, včetně německých závodníků, byla kolem 130 startujících bruslařů ve všech věkových kategorií. Akci poctila návštěvou bývalá reprezentantka v rychlobruslení Karolina Erbanová, která startovala všechny dětské kategorie závodů a následně předávala ceny nejmenším vítězům. Pro početné publikum měla připraveny i kartičky s podpisem na památku. Počasí bylo zprvu velmi letní se sluníčkem, avšak záhy odpoledne se zatáhlo a došlo i na krátkou spršku, závodníci v dospělé kategorii tak byli nuceni přezout své brusle....

O nás

Naše společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998.

V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

  • Kvalita
  • Skvělé ceny
  • Výhradní zastoupení po ČR
Více informací

Jsme výhradní zástupci značek

V našem sortimentu najdete také tyto značky