Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Důležité

PROGRAM REGISTROVANÝCH HRÁČŮ!

PROGRAM REGISTROVANÝCH HRÁČŮ!

Staň se členem naší hokejové rodiny! Všem hokejistům, kteří jsou registrovaní pod hlavičkou Českého hokeje (ČSLH) nabízíme výhody, které nikdo jiný nenabídne. Připoj se do největšího projektu pro registrované hokejisty v české Republice! Získej nejen slevy, ale i informace o nových produktech, nebo akcích! Stačí se zaregistrovat do našeho věrnostního programu! Registrace je jednoduchá, zabere chvilku, a za výhody, které z ní plynou, to určitě stojí! Níže v článku přikládáme návod k jednoduché registraci. Něco ti není jasné? Máš dotaz? Neváhej se na nás obrátit! Ať už na emailu obchod@hejduksport.cz nebo přímo na našich prodejnách v Hradci Králové, nebo Chrudimi! #wearehockey
Číst více
Jak správně vybrat hokejku?

Jak správně vybrat hokejku?

Dnes se podíváme na to, jak správně zvolit hokejku. Už dávno to totiž není jen o tom, aby se nám hokejka líbila. Pojďme si projít parametry jako je flex, zahnutí, správná výška, nebo bod ohybu. Důležité parametry hráče pro správný výběr jsou potom výška a váha.
Číst více
Ložiska WICKED

Ložiska WICKED

Dnes si popovídáme o malé součástce, která má obrovský vliv na to, jak dobře vaše brusle pojedou. Řeč je o ložiskách Wicked, která jsou dodávána do všech bruslí Powerslide. Cílem Powerslide je pokrýt své modely ložisky napříč cenovými a výkonnostními úrovněmi. A to se povedlo. Povíme si, co je to vlastně ložisko, z čeho se skládá, jaký výběr ložisek WICKED je, nebo jak je udržovat.
Číst více
CCM Super Tacks AS1 - TROUFNI SI DOMINOVAT!

CCM Super Tacks AS1 - TROUFNI SI DOMINOVAT!

Pro sezónu 2019/2020 přichází společnost CCM s novou řadou Super Tacks, která nese název AS1. Tato řada pokrývá hráče kompletně od bruslí, kalhot, holení, ramen, loktů, rukavic a samozřejmě hokejky. Tvářemi této nové řady jsou velikáni jako Alex Ovechkin, nebo Bret Burns.
Číst více
HEJDUKSPORT PODPORUJE TURNAJE MLADÝCH HOKEJISTŮ!

HEJDUKSPORT PODPORUJE TURNAJE MLADÝCH HOKEJISTŮ!

Konec hokejové sezóny bývá na zimních stadionech časem turnajů. Několik takových pro mladé hokejisty podpořila, stejně tak, jako každý rok, materiálně společnost Hejduk Sport! Konkrétně se jednalo o „CITY CUP“ v Chrudimi, „WINNWELL CUP – memoriál Josefa Veselého“ v Jaroměři, a turnaj starších žáků v Uničově. Turnaje podpořila naše firma materiálními cenami především pro individuálně oceněné hokejisty.
Číst více
Hejduksport bojovníkem proti rakovině! Každoročně pomáháme dobré věci

Hejduksport bojovníkem proti rakovině! Každoročně pomáháme dobré věci

Hejduksport, to není jenom honba za neurvalým byznysem, ale touha pomoci zákazníkům v růstu jejich nejen hokejového umění a pomoci dobrým věcem. 4. února se uskuteční Světový den boje proti rakovině, absolutně nevypočitatelné nemoci, kterou si náš kolektiv zažil na „vlastní kůži“, když v roce 2017 onemocněl jeho vedoucí prodejny v Hradci Králové a hokejbalový srdcař Filip Červinka. Výrazně jsme ho podpořili na cestě za vyléčením se z rakoviny varlat a lymfatických uzlin. Každý si naplno uvědomil, že peníze, sláva a bohatství je až druhořadé. Zdraví máme jen jedno a společně s Filipem jsme se každoročně rozhodli, pomáhat benefičnímu hokejbalovému turnaji Stoupa Cup ve Vsetíně.
Číst více
Dárkový katalog plný odměn pro věrné zákazníky

Dárkový katalog plný odměn pro věrné zákazníky

Pro všechny registrované zákazníky jsme připravili speciální dárkový katalog, díky kterému lze dosáhnout nejen na individuální zvýhodněné ceny, ale také lze získat takzvané zlaťáky, za které je pak možné nakupovat zboží, aniž byste museli sahat do své peněženky. Více o těchto i dalších výhodách najdete v našem blogu.
Číst více
BROUŠENÍ BRUSLÍ

BROUŠENÍ BRUSLÍ

V rámci našeho nového seriálu plného návodů, tipů, triků, nebo třeba i poodhalení zákulisí z naší firmy, jsme si pro tebe připravili článek, ve kterém se podíváme, jak správně brousit brusle. V podstatě je jedno, jestli jsi profík, jdeš si párkrát do měsíce strčit s hokejkou v teplákách, nebo čekáš celý rok, až to zamrzne. Nesejde ani na tom, jestli máš brusle, do kterých jsi investoval půl výplaty, nebo základní modelovou řadu za pár stovek.
Číst více
Akce kulový blesk aneb stěhování naší prodejny!

Akce kulový blesk aneb stěhování naší prodejny!

V minulých dnech, jak jistě víte, jsme stěhovali naší prodejnu z Gočárovy třídy na adresu Škroupova 469/18. Níže v článku Vám nabízíme video, které napoví, jak to vše probíhalo.
Číst více
20 let historie společnosti Hejduk Sport

20 let historie společnosti Hejduk Sport

Společnost Hejduk Sport brzy oslaví 20 let fungování na hokejovém trhu a my Vám v tomto článku nabízíme něco málo z historie, které je protkáno i historií hokejovou!
Číst více