Píše se rok 1998, půl roku po vítězství v Naganu se v hokejovém světě děje další událost, která ač se to nezdá, bude za pár let velmi zásadní - vzniká společnost Hejduk Sport. V prvních letech se společnost dělí na dvě části – velkoobchodní prodej v Pardubicích, Na Staré Poště a maloobchodní prodej v Hradci Králové na Gočárově třídě.

Rok 2001 – zlatý hattrick, a zároveň se společnost dočkala prvního rozrůstání a začíná se zabývat stěžejní činností – výrobou a prodejem hokejových plexiskel HEJDUK. Plexi se na trhu rychle usazuje, získává si své příznivce a v roce 2003 je společnost začíná distribuovat i mimo hranice České Republiky. Evropa je jen začátek, a postupem času vyváží Hejduk Sport plexiskla téměř do celého světa – Severní Ameriky, Asie, Austrálie..

Rok 2004, krom prvního mistrovství světa v ledním hokeji v Praze po rozdělení Československa, získává společnost výhradní zastoupení inlinové značky Powerslide a otevírá pobočku prodejny na zimním stadionu v Novém Městě nad Metují. Další vývoj na sebe nenechá dlouho čekat. V roce 2008 se Hejduk Sport transformuje na Hejduk Sport s ručením omezeným a rozšiřuje svůj tým na 7 zaměstnanců.

Původní skladové prostory začínají být malé. A tak se v roce 2010, který je v hokejovém světě známý jako zlatá medaile pro náš nároďák z Kolína nad Rýnem, společnost stěhuje do větších skladových prostor na současnou adresu v Čeperce. Nově nabízí společnost výhradní zastoupení hokejových značek Winnwell a Brians. V dalších letech získává Hejduk Sport výhradní zastoupení dalších značek Grit, Texstyle, Renfrew nebo Greenbiscuit.

Další větší změna potkává společnost v roce 2014, kdy do společnosti vstupuje nový společník a firma se dále rozšiřuje o novou prodejnu na zimním stadionu v Chrudimi a eshop. Tým se rozšiřuje na 10 zaměstnanců a sklad se stěhuje do větších skladových prostor v areálu v Opatovicích.

Rok 2018 – slavíme 20. narozeniny a stěhujeme prodejnu do nových prostor.