Do vyprodání zásob modelů CCM QUICKLITE si můžete pořídit naprosto famózní spodní výstroj až s 20% slevami do vyprodání zásob. Není radno váhat! Ramena, lokty, kalhoty, holeně, avšak i brusle řady JetSpeed či Tacks najdete v kamenných prodejnách v Hradci Králové i v Chrudimi. Co je ale důležité, tak akce platí napříč celým Hejduksportem, takže naše zákazníky potěšíme i z tepla domova. Nakupujte neskutečně zlevněné kousky od CCM i přes e-shop!

Potřebujete maximální a zároveň nejpohodlnější ochranu vašich ramen, cenné hrudi a zad? Pak právě pro vás jsou ramena řady QUICKLITE. I nejzákladnější modely slibuji ty nejnáročnější aspekty pro hru. Už model QLT 230 poskytuje ochranu všech důležitých partií díky vyztuženému odolnému materiálu z PE, jenž nebrání pohyblivost. Anatomicky tvarované chrániče ramen s originální středovou ochranou hrudníku je pak samozřejmostí i u vyšších řad QLT 250, 270, 290 a nejvyšší řady Quicklite. Čím vyšší řada, tím větší lehkost a zároveň odolnost, ochrana, nastavování délky chráničů na paži, no co více si přát?

Ne nadarmo s výstrojí CCM nastupují i hvězdy v NHL!


Všechny modely loktů řady QLT nabízejí vynikající komfort a velkou ochranu bicepsů i při velmi silných úderech. Proto s výstrojí CCM hrají takové hvězdy, jako je Sidney Crosby, či Connor McDavid v NHL, protože se na ně doslova slétají ti největší siláci soupeřů. Střední a vyšší řady loktů Quicklite jsou sestaveny ze tří dílů, čímž poskytují dokonalou flexibilitu, a co ten design? Ten je naprosto oku lahodící a srdce příjemnými pocity pohlcující! A nyní s až 20% slevou! Přijďte se o tom přesvědčit sami na naše prodejny!

Nesmíme opomenout ani holeně QLT, jež jsou opět anatomicky tvarované, čímž poskytují vynikající komfort a vysokou ochranu při nesmírně siných úderech. Holeně řady Quicklite jsou vyvedeny v užším profilu, než tomu je například u řady TACKS, takže se hráč cítí, jako by neměl nic na nohách, přitom je perfektně chráněný a zároveň neskutečně obratný! Všechny kalhoty z této výprodejové řady poskytují nastavení velikosti pomocí skrytého zipu až o 1“. Integrované chrániče třísel a perfektní ochrana beder či kyčlí opět poskytují maximální komfort, po kterém každý hokejista touží.

 

Výprodej se netýká pouze výše zmíněných kousků, patří sem i profesionálně provedené rukavice s tou nejodolnější dlaní. Ostatně, jak často řešíte protrhnutí dlaně? Ve výprodejové akci jsou zahrnuty i brusle JetSpeed, Tacks, avšak i starší modely spodní výstroje právě od řady Tacks, jako je například model 4052 apod. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, jedeme až do vyprodání zásob!