Hejduksport, to byl dlouhá léta jenom lední hokej a letní kolečkové in-line brusle od nejpopulárnější značky na světě Powerslide. Před dvěma roky jsme se ale vrhli do podpory neustále se rozvíjejícího a vzkvétajícího hokejbalového prostředí. Nejeden hokejbalista už pochopil, že pro největší citlivost a ovladatelnost hokejky náramným způsobem slouží speciální kanadsko-americké rukavice Mylec, s nimiž na nedávném mistrovství světa juniorů kategorie U20 nastoupilo několik tahounů reprezentační dvacítky, která v Kanadě vybojovala po 16 letech titul mistrů světa!

Novinka poskytující nejvyšší stupeň ochrany a pohyblivosti. To je řada MK5!

Novinkou letošní sezony se staly ještě více chráněné než kdy předtím hokejbalové rukavice Mylec MK5, jež patří mezi nejodolnější hokejbalové kousky na trhu proti zákeřným sekyrám z režie oponentových hokejek a nárazu balónků apod. Hokejbalové rukavice Mylec MK5 jsou vhodné pro pravidelné hráče v těch nejvyšší hokejbalových soutěžích. Dlaň je vyrobena z vyztuženého syntetického materiálu.

Rukavice nabízejí spolehlivé upnutí, jež poskytuje ohebná manžeta s utahovací tkaničkou, takže vás nebude limitovat jakýkoliv pohyb při technických finesách či tvrdých střeleckých pumelicích. Navíc dostatečně chrání zápěstí, a přitom nebrání v přirozeném pohybu. Tyto rukavice se vyrábí ve velikostech 9“, 11“ a 13“ (seniorská velikost).


POŘIĎTE SI RUKAVICE MYLEC MK5(registrovaní hokejbalisté dostanou slevu!) 

 

Mylec Elite Street byly součástí několika mistrovských titulů!

Hokejbalové rukavice Mylec Elite Street
se nejčastěji nosí v populární bílé variantě, na trhu se však objevují včetně našich skladových zásob i méně nápadné rukavice černé barvy. S těmito rukavicemi hraje i dvojnásobný mistr světa z let 2009 a 2011 Jan Bacovský nastupující v nejvyšší hokejbalové soutěži CROSSDOCK Extralize. Jeho spoluhráč Vítek Fanderlik se v červenci letošního roku představil na juniorském mistrovství světa v Kanadě, kde výraznou měrou pomohl vybojovat pro Českou republiku po 16 letech titul mistrů světa!

A proč hokejbalové rukavice Mylec Elite Street nosí ty největší hvězdy? Pevné ale pohyblivé upnutí kolem zápěstí umožňuje tu nejlepší pohyblivost a dokonalou citlivost v uchopení hole má pak na starosti dlaň, jež je vyrobena z vyztuženého syntetického materiálu. Nejstěžejnější atributy profesionálních hokejbalových rukavic z Ameriky? -> Spolehlivé upnutí, ohebná manžeta s utahovacím páskem na suchý zip dostatečně chrání zápěstí, a přitom nebrání v přirozeném pohybu. 


POŘIĎTE SI RUKAVICE MYLEC ELITE STREET