Začátek září vždy patří startu nového hokejového a hokejbalového ročníku. Hejduksport je tak pilně připraven na nápor hokejových nadšenců prahnoucích po speciálních kouskách v podobě bruslí, hokejek, helem, rukavic a dalších nesmírně zajímavých produktů, jež každému hokejistovi a hokejbalistovi zpříjemní jeho výkon. „Jsme připraveni na nápor i těch největších fanšmejkrů. Na prodejně v Hradci Králové nabízíme širokou škálu hokejového a hokejbalového vybavení od značek bauer, ccm, winnwell, brian’s, sher-wood, easton a jsme připraveni i na milovníky fitness kolečkových bruslí od powerslide!“ zdůrazňuje vedoucí prodejny Filip Červinka.

Prodejnu Hejduksport v Hradci Králové naleznete hned vedle obchodního centra Aupark na adrese Gočárova tř. 504/54, Pražské Předměstí. Tam narazíte na věčně usměvavý a pozitivně naladěný kolektiv v čele s vedoucím prodejny Filipem Červinkou. „V naší prodejně pracují samí ať už bývalí, či stále aktivní sportovci. O blaho zákazníků se navíc například stará dvojnásobný vítěz Českého poháru v hokejbalu a juniorský vicemistr světa Tomáš Jiřík, jenž v minulosti navíc hrál lední hokej, který ale jako já válí už pouze pro radost. Takže všem zákazníkům pokaždé poradíme, jak nejlépe umíme,“ upozorňuje Červinka, taktéž juniorský vicemistr světa v hokejbalu z roku 2008.

V Hejduksportu pracuje každý, kdo je na maximální úrovni zapálený do ledního hokeje, hokejbalu a fitness řádění na kolečkových bruslích. Proto se pro zákazníky pravidelně připravují akce. Aktuálně frčí speciální akce pro všechny registrované hokejisty a hokejbalisty, kterým přímo ke dveřím jejich domova přijde kartička, s jejíž mocí dosáhnou na ty nejexkluzivnější ceny! Proč takové možnosti nevyužít? Stačí se jen zaregistrovat na emailu info@hejduksport.cz, na který je třeba zaslat jméno, adresu, název klubu a rok narození. Zákazníkům následně budou vytvořeny a zaslány přihlašovací údaje včetně nastavení individuálních cen!

„Pokud je někdo registrovaný hokejista či hokejbalista, pak se registrace rozhodně vyplatí. Zákazníkovi stačí na prodejně předložit kartičku, díky níž okamžitě aktivujeme speciální ceny a z naší prodejny pak odchází plný blaha a spokojenosti,“ praví s humorným tónem v hlase nadšený hokejový prodejce Filip Červinka. Obě akce platí jak pro lední hokejisty, tak hokejbalisty. Nadšení fitness bruslaři si pak nemusejí zoufat a ani hokejový hobíci nepřijdou zkrátka, protože po celý rok jsou na vybrané zboží akční ceny. Takže neváhejte a dorazte na prodejnu v Hradci Králové.

Více informací na www.hejduksport.cz!