Technický mág Milan Hejduk předváděl celou svoji kariéru na ledě uhrančivé kousky a od roku 1998 byl věrný jedinému klubu v NHL. S číslem 23 pomohl Coloradu vyhrát Stanley Cup, stal se nejlepším střelcem nejslavnější hokejové ligy světa a v roce 1998 slavil olympijské zlato v Naganu. Osmnáct tisíc fanoušků v sobotu 6. ledna aplaudovalo ve vyprodané aréně Colorada Avalanche, když Milan Hejduk přicházel v záři reflektorů k velmi emotivnímu ceremoniálu.

Slavná „třiadvacítka“ zažívala velkou slávu po boku své manželky a dvou svých synů oděných do úboru jeho klubu. Členové současného týmu mu tleskali s 23 a jeho jménem na zádech, když Hejdukův slovutný dres stoupal ke stropu haly. Milan Hejduk se zařadil po bok takových legend, jako je Forsberg, Sakic, Patrick Roy, Raymon Bourque a Adama Foote, jejichž čísla jsou pod stropem arény taktéž zavěšená a navždy pro další hokejisty Colorada zapovězená.Aktuálně jedenačtyřicetiletý sympaťák však jako jediný z této plejády hvězd byl Coloradu věrný celou svoji kariéru!

Bude příjemné přijít na hokej a dívat se na můj dres


I proto jsme se rozhodli poctít také všechny hokejové fanoušky, hráče a příznivce, kdy jsme po celé pondělí 8. ledna připravili slevy 23% na veškeré zboží. A jak samotný Milan Hejduk vnímal slavnostní nezapomenutelný ceremoniál? „Nikdy nezapomenu. Avs to uspořádali báječně. Bude příjemné přijít na hokej a dívat se na můj dres pod střechou,“ rozplýval se na tiskové konferenci po konci slavnostního obřadu.

Hokejista s darem od pána boha byl poctěn vyřazením svého čísla teprve jako druhý Čech v celé historii NHL! Předtím se této pocty dostalo pouze Dominiku Haškovi v Buffalu. Celý kolektiv hejduksportu je tak z velké události pro Milana Hejduka nesmírně nadšený a pyšný. Chcete spojit jméno s jednou z největších hokejových značek? Pak nám zůstaňte věrní a my vás nezklameme dalšími velkými akcemi pro všechny naše zákazníky!

Podívejte se na slavnostní ceremoniál -> ZDE! https://www.youtube.com/watch?v=NPsUnYLx8ZE