Značka TPS byla a stále je nedílnou součástí hokejového světa. Všechny bundy se nyní vyprodávají s až šedesátiprocentní slevou. Například zimní bunda TPS LTJ9 Thermo nabízí ten nejlepší komfort do chladných zimních měsíců a jak se asi budete cítit na ledě? Pohyblivě a zahřátí na maximální teplotu. Neváhejte a pořiďte si tento zajímavý kousek z kvalitního textilu kanadského výrobce za více než zlomek původní ceny! Bundu si lze pořídit i s kalhotami jako komplet soupravu. V našem širokém spektru nabídek naleznete také jarní soupravy ideální pro trénink na suchu i na ledě.

Podívejte se na bezkonkurenční nabídku na https://www.hejduksport.cz/cs/168-bundy-a-soupravy#/vyrobce-tps/sort-position:asc

 

Oblékni se jako olympijský vítěz a vládce Stanley Cupu!

 

Hledáte do detailů propracovanou zimní bundu Winnwell za výbornou cenu? Pak tu pro vás máme zimní bundy z kvalitního materiálu, teplé a dobře padnoucí. Kanaďané se přeci jenom vyznají! Pět kapes (čtyři na zip, jedna na suchý zip) na drobnosti jsou samozřejmostí. Zateplený příjemný límec pak obsahují všechny naše zimní bundy a některé kousky mají dokonce i odepínací kapuci s náplety v rukávech a stahovací tkaničky na spodním lemu.

 

Vůbec nejlákavější nabídkou jsou jarní soupravy Winnwell, s nimiž pravidelně trénoval olympijský vítěz a držitel Stanley Cupu Milan Hejduk! Kdy jindy si můžete pořídit takto kompletní profesionální celek za tisícovku? Jedná se o do detailů propracovanou seniorskou tréninkovou soupravu Winnwell Team za výbornou cenu z kvalitního materiálu a padne opravdu každému.

 

Pokud už přemýšlíte, co si na sebe vzít až bude trochu tepleji, pak je tu designová bomba v podobě vesty Winnwell JN 1062. Ultra lehkou péřovou moderní vestu Winnwell s možností složení do malého cestovního pytlíčku prostě musíš mít!

Kupte si profesionální bundy, soupravy a vesty od kanadské značky Winnwell na https://www.hejduksport.cz/cs/168-bundy-a-soupravy#/vyrobce-winnwell/sort-position:asc