Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Vyrážečka Brian´s Sub Zero 6.0 SR

Nová propracovaná vyrážečka Brian´s SubZero 6.0 je určena pro nejnáročnější brankáře. Kvalitní vyrážečka Brian´s SubZero 6.0 je dokonale vyvážená a ultra lehká.  Super vyrážečka s výbornou životností, svrchním materiálem vyrážečky je syntetická kůže, která nepodléhá brzkému opotřebení.

Více informací

Zobrazit celý popis

3 999 Kč vč. DPH

6 999 Kč

157 € vč. DPH

274 Kč

-3 000 Kč

Nový

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Na dotaz Na dotaz
Obchod Chrudim: Na dotaz Na dotaz

Poloprofesionální vyrážečka, která je dostupnější variantou k profi modelu SubZero Pro II. Vyrážečka SubZero 6.0 je dokonale vyvážená a ultra lehká, a to především díky konstrukci z pěny o vysoké hustotě. HD pěna má kromě velmi nízké hmotnosti mnoho dalších vlastností, které z ní dělají nejpoužívanější vnitřní materiál Brian´s. Rozloží sílu z nastřeleného kotouče, eliminuje možné vibrace způsobené jeho nárazem a především je výborným ochranným prvkem. Pro ještě lepší absorbci nárazu puku je do vyrážečky v oblasti rukavice přidána vrstva speciální výstelky.


Svrchním materiálem vyrážečky je syntetická kůže, která nepodléhá brzkému opotřebení. Kromě zmíněných materiálů schopných absorbovat náraz jsou jimi také upravené rozměry jednotlivých částí vyrážečky. Brian´s snížil šířku vyrážečky a naopak rozšířil postranní chránič palce. Tím zůstal zachován celkový rozměr vyrážečky, ale podařilo znatelně redukovat hmotnost.


Důmyslně řešená je také ochrana prstů a palce. Prsty obklopují lomené chrániče z HD a LD pěny, širokým a pevným chráničem je dokonale krytý také palec. Mezi rukavici a chránič palce je u modelu SubZero přidán odnímatelný vzduchový polštářek pro ještě dokonalější ochranu a komfort.


Dalším prvkem, díky němuž je tato vyrážečka výjimečná, je materiál rukavice, tzv. „SBA“. Tento materiál funguje jako grip - přilne, když se ruka zpotí, a vyrážečka tak při hře neklouže a pevně drží na ruce. Rukavice je navíc odolná proti předčasnému prodření, velmi komfortní a měkká, čímž eliminuje možné otlaky a především zaručuje vynikající sevření dlaně a bezproblémové uchopení hokejky.

Okraje prstů rukavice jsou pro lepší odvětrání tvořeny prodyšnou tkaninou. Pro pohodlné nasazení vyrážečky je cuff rukavice dostatečně široký a vzhledem k velmi flexibilnímu provedení nepřekáží v pohybu při jakýchkoliv brankářských zákrocích. Samozřejmostí je nastavitelný pásek na zápěstí zaručující dokonalé uchycení vyrážečky na ruce a přizpůsobení dle individuálních potřeb. Stejně jako všechny produkty Brian´s je i tato vyrážečka vyrobena profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.

Specifikace:

  • ultra lehká, pevná
  • vnější materiál: syntetická kůže
  • vnitřní materiál: HD pěna
  • upravené rozměry jednotlivých částí
  • odnímatelný vzduchový polštářek mezi rukavicí a chráničem palce
  • speciální výstelka redukující náraz puku
  • do detailů propracovaná ochrana prstů a palce
  • rukavice z „SBA“ materiálu – funguje jako grip
  • široký a flexibilní cuff
  • nastavitelný pásek na suchý zip na zápěstí


Jsme výhradním dovozcem kanadské golmanské výstroje Brian´s do České republiky. Více o Brian´s zde.
Potřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů