Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Betony Brian´s Sub Zero SR

Profesionální brankářské betony značky Brian´s SubZero. Extrémně odolné  a přitom lehké betony kanadského výrobce. Hokejové betony vyrobeny přímo v Kanadě, model náročné brankáře. Pružné betony, které velmi jistě drží na noze. Top model z dílny Brian´s - betony Sub Zero patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii ke špičce.

Více informací

Zobrazit celý popis

29 999 Kč vč. DPH

49 999 Kč

1 176 € vč. DPH

1 961 Kč

-20 000 Kč

Nový

Dostupnost e-shop: Na dotaz Skladem
Obchod Hradec Králové: Na dotaz Na dotaz
Obchod Chrudim: Na dotaz Na dotaz

Profesionální brankářské betony značky Brian´s SubZero. Extrémně odolné  a přitom lehké betony kanadského výrobce. Hokejové betony vyrobeny přímo v Kanadě, model náročné brankáře. Pružné betony, které velmi jistě drží na noze. Top model z dílny Brian´s - betony Sub Zero patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii ke špičce. Profi betony Brian´s SubZero jsou nástupcem modelu Focus, nejsou však pouze "upgradem" tohoto modelu - jedná se o něco, co tu dosud nebylo. Nejdůležitějším parametrem těchto betonů je tzv. "E Foam Technology" - pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian´s, která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy - betony SubZero jsou v současnosti nejlehčími betony na trhu. Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost, díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar "S".

Další vlastností činící tyto betony absolutní špičkou je unikátní "Smart Strap System" - rychlé a snadné upínání na nastavitelné suché zipy. Díky ideálnímu umístění (pásek ve tvaru "Y" v hlavní lýtkové části, pod kolenem a okolo stehen) drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou. Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné, je proto možné je prodloužit či zkrátit podle individuálních potřeb. Betony SubZero mají jeden kolenní ohyb, jsou tedy pružnější než betony bez ohybů a zároveň nejsou tak měkké jako betony s dvěma ohyby. Stejně jako všechny produkty Brian´s jsou i tyto betony vyrobeny profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.

Specifikace:

 • revoluční E Foam Technology
 • design s extrémně nízkou hmotností (hmotnost jednoho betonu je 2 kg)
 • rychloupínání na suché zipy - Smart Strap System
 • jeden kolenní ohyb
 • hladký, rovný povrch pro lepší předvídatelnost odrazu puku a jeho kontrolu 
 • komfortní čtvercové chrániče stehen z vícevrstvé pěny
 • šířka 1 betonu: 28 cm
 • styl: butterfly / blocking
 • vnější materiál: syntetická kůže
 • utahovací pásky: kožený na připevnění k brusli + Smart Strap System
 • tkaničky na připevnění ke špičce brusle
 • jsme výhradním dovozcem kanadské golmanské výstroje Brian´s do České republiky.

 Smart Strap System
... Chris Mason představuje Smart Strap System na svých SubZeroPotřebujete poradit?

(nepovinné)
(nepovinné)
*(povinné)

30 podobných produktů