Oprava rukavic

Nesmrtelná rukavice/dlaň neexistuje! Životnost materiálu, který chrání dlaň je přibližně jedna sezóna. Největším zlem pro dlaň rukavice je omotávka nebo špunt na konci hokejky. Hráč levák (hokejku drží levou rukou dole, pravou nahoře) má vždy v horším stavu pravou rukavici a to právě díky koncovce. Pokud potřebujete rukavice opravit, kontaktujte nás na info@hejduksport.cz nebo se s rukavicemi rovnou stavte na naši prodejnu v Hradci Králové nebo Chrudimi. Rukavice předáme do péče našemu specialistovi, který se postará o zbytek. Jedná se o opravdového profíka, jehož služeb využívají také extraligové týmy.

Nejste-li z okolí, pošlete prostě rukavice na adresu U Elektrárny 306, 530 02 Čeperka se zpětnou adresou, emailem a kontaktním telefonním číslem. My se postaráme o opravu a rukavice pošleme zpět (oprava trvá okolo 14 dní).

Použitý materiál

Na opravu prodřených dlaní rukavic používáme materiál Clarino. Jedná se o napodobeninu skutečné kůže, a to jak na dotek, tak i kvalitou. Využívá se ve dvou materiálech s různou gramáží. Standardně se slabší materiál našívá do oblasti prstů a to z důvodu lepšího cituSilnější vrstva má své uplatnění v nejvíce namáhaných místech, na palci a také v místě kde rukavice objímá hokejku (v těchto místech bývá vrstva většinou zdvojena).

Ceník:

oprava 1 ks rukavice 500,- Kč

oprava 2 ks rukavic   850,- Kč

dobírka 110,- Kč

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás