Výroba hokejových dresů a osušek

Sháníte nové dresy a stulpny pro Váš nově se tvořící tým? Potřebujete nechat vyrobit dres kamarádovi k narozeninám? Kontaktujte nás! Vyrobíme Vám dres přesně podle Vašeho grafického návrhu s vlastními logy, jmenovkami, čísly a podobně. Finální grafické zpracování připravíme zdarma, v ceně dresu je zahrnuto neomezené množství log a barev. Potisk dresů je prováděn metodou sublimace, díky které mají dresy vynikající barvy, jsou voděodolné a odolné proti poškrábání. Vyrobit umíme také hokejové osušky, přesně podle Vašeho přání. Můžete si zvolit barvu, logo oblíbeného týmu a libovolný text.

Výroba dresů a stulpen

Dresy vyrábíme za pomoci nejmodernějších výrobních technologií, zaručujících nejvyšší kvalitu. Samotná výroba dresu/stulpen probíhá pomocí sublimačního tisku. Díky této technologii umíme na dres přenést jakýkoliv barevný motiv, všechna požadovaná loga a nápisy ve fotografické kvalitě. Pro tisk používáme pouze nejkvalitnější barvy, což je zárukou barevné stálosti dresů.

Výroba hokejové osušky

Stylová hokejová osuška s vlastním motivem. Pěkný dárek, kterým potěšíte každého hokejistu. Klasická hokejová osuška o rozměrech 140 x 70 cm. Osušku umíme nechat vyrobit v různých barevných provedeních, s jakýmkoliv logem a s jakýmkoliv popiskem! Stačí se s námi domluvit na přesné grafické podobě (logo, popisek, barva). Vše dle Vašeho přání!

Obrázek: Ukázková bavlněná osuška s logem klubu HC Chrudim.

Pro bližší informace nás kontaktujte, nebo navštivte jednotlivé karty produktů na našem e-shopu. Osušku dle vlastního přání Vám pak vyrobíme za 440 Kč.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás