Vítejte ve světě hokeje
“Hejduk Sport is your Hockey World!”
Brusle
Brusle
Chrániče
Chrániče hráč - hs
Hokejky
Kompozitové hokejky
Helmy
Helmy
Plexi
Plexi
Další kategorie
Rukavice, Kalhoty, Suspenzory, Ribana, Brankář, Betony, Lapačky, Vyrážečky, Brankářské hokejky, Hokejové láhve, Pásky, Dresy a stulpny, Oblečení, Kšiltovky a čepice, Trička a mikiny
Novinky
Novinky
25. 8. 2020
Řada Sher-wood CODE – žhavá novinka od světoznámé značky!
Značka Sher-Wood je kanadská hokejová značka, jejíž historie sahá až do roku 1949. Sher-wood známe z kanadsko-americké NHL, kde jej českým fanouškům nejvíce zviditelnil Tomáš Plekanec, se kterým byla značka Sher-wood roky spojená. Hejduk Sport je od roku 2019 oficiálním distributorem značky Sher-Wood pro Českou republiku, proto je naše nabídka nejširší a zároveň aktuální!
Novinky
Blog
6. 8. 2020
Jak správně vybrat střeleckou desku?
Nedílnou součástí off ice střelnice jsou střelecké desky. Střelecká deska slouží k tomu, aby puk klouzal a měl podobné vlastnosti jako na ledové ploše. V naší nabídce naleznete několik střeleckých desek, které se liší pouze rozměrem. Přínos střelecké desky není jen při střelbě samotné. Střelecké desky se využívají i pro trénink stickhandlingu, nebo nácvik vhazování.
Novinky
Blog
21. 7. 2020
Nové šířky bruslí Bauer aneb nech svůj styl bruslení, aby vybral brusle!
Viděl jsi nové brusle Bauer z řady Supreme a vyděsily tě šířky bruslí Fit 1, Fit 2 a Fit 3? My tě uklidníme! 3D Fit šířky jsou novinkou a revolucí v určování šířky u bruslí Bauer! Novinkou jsou také brusle INTERMEDIATE. A tak se pojďme podívat, jak to vlastně s novinkami je.
Novinky
Blog
2. 7. 2020
Délky hokejek podle jednotlivých kategorií
Velmi často se setkáváme s dotazy ohledně přesné délky hráčské hokejky. Jednotlivé hokejky jsou rozděleny do čtyřech kategorií. Každá kategorie má svá specifika, co se týče tvrdosti, délky, velikosti/šířky shaftu či čepele. V tomto článku se zaměříme na délku hokejek Winnwell.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
produktový specialista
Kontaktujte nás