Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Prodejna Hejduksport - Hradec Králové

Potřebujete si vyzkoušet nové brusle, chrániče ramen, rukavice nebo si jenom koupit tkaničky a pásku? Rádi se o Vás postaráme v kamenné prodejně v Hradci Králové. Na prodejně máme stejné ceny jako na e-shopu. Kamenná prodejna funguje v Hradci Králové již od roku 1999. V nabídce naleznete sortiment značek, jakými jsou Bauer, CCM, Reebok, Winnwell, Brian´s, GRIT, Renfrew, Hejduksport a další. V letním období se zaměřujeme na in line bruslení. Jsme výhradními dovozci německé značky Powerslide, která vyrábí kompletní sortiment kolečkových bruslí.

Máme rozsáhlé zkušenosti, díky kterým Vám dokážeme pomoci vybrat ty nejvhodnější brusle, hokejové chrániče a veškerý ostatní hokejový sortiment. Naše poradenství vychází ze zkušeností získaných nejen prodejem, ale také zkušenostmi získanými na ledě. Většina z nás hokej hrála (nebo stále hraje) na různých výkonnostních úrovních.

3

Na prodejně v Hradci Králové provádíme také servis a opravu hokejového vybavení. Doslova specialitou je nýtování bruslí a výměna dlaní u hokejových rukavic. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu: www.vystroj-hokejova.eu. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Hradec Králové“.

Kde nás najdete

Gočárova třída 504 (před podjezdem do Kuklen)
500 02 Hradec Králové

Otevírací doba prodejny Hejduksport Hradec Králové

V letním období, tedy od dubna do srpna, je naše kamenná prodejna otevřena denně od 10:00 do 12:00 a od 12:45 do 17:30, v sobotu pak od 9:00 do 12:00.
V zimním období, tedy od září do března je prodejna otevřena již od 9:00 do 12:00 a od 12:45 do 18:00.

prodejna

Prodejna Hejduksport - Chrudim

Prodejna Hejduksport Chrudim funguje od roku 2014. Nachází se na zimním stadionu v Chrudimi. V široké nabídce zboží si vybere každý hokejista - od hobbíka po profesionála. Sortiment tvoří zboží renomovaných značek Winnwell, Bauer, Brian´s, CCM, Reebok, GRIT, Hejduksport a dalších.

prodejna1

V případě, že některé zboží není dostupné (velikost, barva, typ, apod.), lze jej do druhého dne stáhnout z našeho velkoobchodního skladu v Opatovicích nad Labem, popřípadě z naší druhé kamenné prodejny v Hradci Králové. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu www.vystroj-hokejova.eu. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Chrudim“.

prodejna 1
Kde nás najdete

V průhonech 183 (zimní stadion Chrudim)
573 03 Chrudim

Otevírací doba prodejny

Hokejová prodejna je otevřena denně od 14:00 do 18:00, v sobotu pak od 9:00 do 12:00.