Den dětí se blíží 🔥 Pořiďte svému dítěti kolečkové brusle s extra slevou 20% na vše 🧨🙏 pouze do 1.6

Broušení bruslí

Broušení na brusce Sparx

V roce 2020 jsme do naší nabídci přidali i broušení na plně automatické brusce Sparx. Brusku Sparx naleznete též v naší nabídce. Bruska Sparx je precizní, přesná a každé nabroušení z ní bude pro vaše brusle vždy stejné. V posledních letech se stala hitem a v NHL už ji používá přes 25 NHL týmů. Nemusíte se proto bát brousit přímo před důležitým zápasem. Při broušení bruslí využíváme letitích zkušeností, a proto jsme i připravení s vámi konzultovat vhodný rádius přesně pro vás. Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonu: 733 739 881, popřípadě na email: obchod@hejduksport.cz.

 

 

Broušení bruslí na profesionální brusce ProSharp

Od srpna 2016 je pro všechny zákazníky kamenné prodejny Hejduk Sport připravena profesionální bruska PROSHARP, na níž každému dle libosti nabrousíme brusle dle toho nejspeciálnějšího přání. Jednoduché nastavení umožňuje vytvořit všechny druhy žlábků. Používáme profesionální brusku, která se těší zájmu i u několika týmu slavné kanadsko-americké NHL! Automatická bruska vytvoří dokonale naostřené hokejové brusle na zvolený žlábek v jedné minutě.

Unikátní výhodou stroje ProSharp jsou kombinovatelné šablony pro dokonalý profil nože. Součástí toho nejdůkladnějšího servisu v podobě broušení bruslí je nastavitelný průměr žlábku, který lze dovést k dokonalosti profesionálních hokejistů až na zcela plochý žlábek 6 mm! Další výhodou je nastavitelný tlak brusného kotouče, jenž je s rychlostí posuvu konstantní v průběhu celého cyklu. Rychlé a přesné upnutí nože do brusky je samozřejmostí stejně jako automatické opakování broušení, které povede k ideálům každého zákazníka! Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonu: 733 739 881, popřípadě na email: obchod@hejduksport.cz.

 

 

Cena:

> Klasické broušení - 99,-
> Broušení karbon nože - 129,-
> Broušení nové brusle/více cyklů - 149,- Broušení nové brusle zakoupené u nás - ZDARMA! 
+ Fire - hranatý žlab - 149,- - nová bruska Sparx

- Nýtování: 550,- jedna brusle, 950,- pár -> ceny mohou být upraveny (odvíjí se od složitosti nýtování)

 

Související produkty

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás