Možnosti platby

Po nákupu u nás můžete své zboží zaplatit a převzít více způsoby. Vyberte si možnost, která je pro Vás nejpříjemnější. Při nákupu nad 999 Kč Vám v rámci ČR zboží dopravíme zcela zdarma (nezávisle na Vámi zvoleném způsobu dopravy a platby).

 

Platba na prodejně - osobní odběr

Zakoupené zboží můžete převzít na jedné z našich dvou provozoven (Hradec Králové a Chrudim), přičemž platbu můžete provést buď na místě v hotovosti nebo kartou, nebo předem na účet. Doprava na provozovnu je zdarma.

Možnost osobního odběru je i na velkoskladu v Opatovicích nad Labem (areál Vesna), kde je možná platba pouze v hotovosti.

Platba při převzetí - dobírka

Zboží zaplatíte přímo přepravci při předávání zásilky. Balíčky posíláme prostřednictvím zásilkové společnosti DPD (na firemní adresy) a Geis (na adresy soukromé). Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Podle času obdržení Vaší objednávky předáme zboží k přepravě tentýž den, nejdéle však následující pracovní den, pokud jsou všechny položky objednávky skladem.

 

Bankovní převod - platba předem

Po obdržení objednávky, překontrolují naši pracovníci dostupnost zboží a poté Vám bude zaslán e-mail s údaji pro platbu. V případě, že by s dostupností zboží nastal nějaký problém, naši pracovníci Vás budou v co nejkratší době telefonicky kontaktovat. Zboží expedujeme ihned po připsání peněz na účet. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás