🎯 Doručení s DPD od 11. do 24.6. na Pickup výdejny a Pickup Boxů zdarma 🎯

O nás

Naše společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998. V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky CCM, Bauer, True atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell. Od roku 2019 jsme výhradními dovozci i pro značku Sher-Wood. Z dalších značek máme zastoupení pro tašky GRIT, nebo tréninkové puky Green Biscuit.

S myšlenkou nabízet Vám léty ověřené a kvalitní zboží, jsme do České republiky roku 2012 začali dovážet i kanadskou brankářskou výstroj Brian´s. Brian´s je předním kanadským výrobcem a dodavatelem brankářské výstroje již od roku 1984, v zámoří je znám svým profesionálním provedením a zakázkovou výrobou. Náš sortiment zahrnuje kromě již zmíněného zboží také zboží značek také pásky RENFREW

Zvláště pyšní jsme na plexi Hejduk, která jsou v současnosti nejpopulárnějšími hokejovými plexi (nejen) v Česku. S oblibou jsou používána v nejvyšších evropských soutěžích a v národních týmech, které si naše plexi vybírají pro jejich jedinečné optické vlastnosti, design a cenovou dostupnost. Plexi Hejduk vyvážíme do celého světa, kromě evropských zemí rovněž do Ruska, Británie nebo mnohých asijských států, od roku 2013 vyrábíme také pro trh v USA

DLOUHOLETÁ TRADICE A ZKUŠENOSTI - Prodeji hokejové výstroje se věnujeme již od roku 1998, za 18 let existence jsme získali mnoho cenných kontaktů a zkušeností, z nichž těžíme.

KVALITA – Právě díky nasbíraným zkušenostem vybíráme do našeho sortimentu kvalitní zboží od léty ověřených výrobců.

VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ PRO ČR – Do České republiky dovážíme výstroj a výzbroj kanadské značky Winnwell, nebo Sher-wood, brankářskou výstroj Brian´s, hokejové tašky GRIT, tréninkové puky Green Biscuit, dále pak tkaničky Tex-Style, hokejové pásky značky Renfrew. V neposlední řadě jsme již řadu let distributory a především výrobci hokejových plexi HEJDUK, která jsou jedničkou na evropském a světovém trhu.

SKVĚLÉ CENY - Díky vysokým objemům prodaného sortimentu Vám můžeme nabídnout dobré ceny.

KVALITNÍ PORADENSTVÍ – Rozsáhlé zkušenosti nám pomáhají vybrat s Vámi to nejvhodnější zboží. O Vaši spokojenost se stará tým několika lidí – dlouholetých zaměstnanců, fanoušků, hráčů, brankářů nebo rozhodčích ledního hokeje.

KAMENNÉ PRODEJNY – Potřebujete-li zboží před koupí vyzkoušet, rádi se o Vás postaráme v kamenné prodejně v Hradci Králové a v Chrudimi, kde máme stejné ceny jako na e-shopu. Prodejna v Hradci Králové je navíc skvěle vybavena nejmodernějšími technologiemi (scan nohou CCM, diagnostika klenby, broušení bruslí, zapékání a tepelné tvarování bruslí).

VLASTNÍ SKLADY - Díky velkým objemům prodeje a výhradnímu zastoupení výše zmíněných značek disponujeme velkými sklady, převážnou většinu zboží tedy máme připravenou k okamžitému odeslání.

VLASTNÍ FOTOGRAFIE PRODUKTŮ - Vytváříme vlastní fotografie produktů.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás