Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Naše prodejny

Prodejna Hejduk Sport - Hradec Králové

Škroupova 469/18

500 02 Hradec Králové

telefon: 733 739 881

Otevírací doba prodejny Hejduk Sport Hradec Králové

pondělí-pátek 9:00-18:00  V období od 27.4. je otevírací doba do odvolání 9:00 - 17:00!!!

sobota od 9:00 do 12:00    2.5. a 9.5. zavřeno!!!

prodejna Hejduksport Hradec Králové

Potřebujete si vyzkoušet nové brusle, chrániče ramen, rukavice nebo si jenom koupit tkaničky a pásku? Rádi se o Vás postaráme v kamenné prodejně v Hradci Králové. Na prodejně máme stejné ceny jako na e-shopu. Kamenná prodejna funguje v Hradci Králové již od roku 1999. V nabídce naleznete sortiment značek, jakými jsou Bauer, CCM, Reebok, Winnwell, Brian´s, GRIT, Renfrew, Hejduksport a další. V letním období se zaměřujeme na in line bruslení. Jsme výhradními dovozci německé značky Powerslide, která vyrábí kompletní sortiment kolečkových bruslí.

Máme rozsáhlé zkušenosti, díky kterým Vám dokážeme pomoci vybrat ty nejvhodnější brusle, hokejové chrániče a veškerý ostatní hokejový sortiment. Naše poradenství vychází ze zkušeností získaných nejen prodejem, ale také zkušenostmi získanými na ledě. Většina z nás hokej hrála (nebo stále hraje) na různých výkonnostních úrovních.

Na prodejně v Hradci Králové provádíme také servis a opravu hokejového vybavení. Doslova specialitou je nýtování bruslí a výměna dlaní u hokejových rukavic. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Hradec Králové“.Prodejna Hejduk Sport - Chrudim  

V průhonech 183 (zimní stadion Chrudim)

573 03 Chrudim

telefon: 728 072 017

Vzhledem k uzavření zimního stadionu v Chrudimi pro veřejnost od 12. 3. 2020 až do odvolání, bude i prodejna Hejduk Sport po tuto dobu uzavřena.

V případě potřeby volejte na telefonní číslo 728 072 017 nebo pište na e-mail valerie@hejduksport.cz

Budeme se snažit všem vašim požadavkům vyhovět jinou cestou.

Děkujeme za pochopení

Valerie Langrová, vedoucí prodejny

Otevírací doba prodejny

Hokejová prodejna je otevřena denně od 14:00 do 18:00, v sobotu pak od 9:00 do 12:00. Provoz na prodejně v Chrudimi se během letního období nemění! Přijďte si vyzkoušet kolečkové brusle Powerslide

Prodejna Hejduksport Chrudim funguje od roku 2014. Nachází se na zimním stadionu v Chrudimi. V široké nabídce zboží si vybere každý hokejista - od hobbíka po profesionála. Sortiment tvoří zboží renomovaných značek Winnwell, Bauer, Brian's, CCM, Reebok, GRIT, Hejduksport a dalších.

prodejna1

V případě, že některé zboží není dostupné (velikost, barva, typ, apod.), lze jej do druhého dne stáhnout z našeho velkoobchodního skladu v Opatovicích nad Labem, popřípadě z naší druhé kamenné prodejny v Hradci Králové. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu www.vystroj-hokejova.eu. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Chrudim“.

prodejna 1