Kontakt a naše prodejny

E-shop

email: info@hejduksport.cz

telefon: 733 132 833 (E-shop)

Prodejna Hejduk Sport - Hradec Králové

telefon: 733 739 881

email: obchod@hejduksport.cz

adresa: Škroupova 469/18, 500 02 Hradec Králové

Otevírací doba prodejny Hejduk Sport Hradec Králové

PO-PÁ: 9:00 - 18:00, SO: 9 - 12:00, NE: zavřeno 

 

Potřebujete si vyzkoušet nové brusle, chrániče ramen, rukavice nebo si jenom koupit tkaničky a pásku? Rádi se o Vás postaráme v kamenné prodejně v Hradci Králové. Na prodejně máme stejné ceny jako na e-shopu. Kamenná prodejna funguje v Hradci Králové již od roku 1999. Od roku 2018 je navíc na nové adrese v centru města a jedná se vskutku o moderní prodejnu plnout moderních technologií (scan nohou CCM, diagnostika klenby, broušení bruslí, zapékání a tepelné tvarování bruslí). V nabídce naleznete sortiment značek, jakými jsou CCMSher-woodWinnwellBauer, Brian´sGRITRenfrewHejduk a další. V letním období se zaměřujeme na in line bruslení. Jsme výhradními dovozci německé značky Powerslide, která vyrábí kompletní sortiment kolečkových bruslí.

Máme rozsáhlé zkušenosti, díky kterým Vám dokážeme pomoci vybrat ty nejvhodnější brusle, hokejové chrániče a veškerý ostatní hokejový sortiment. Naše poradenství vychází ze zkušeností získaných nejen prodejem, ale také zkušenostmi získanými na ledě. Většina z nás hokej hrála (nebo stále hraje) na různých výkonnostních úrovních.

Na prodejně v Hradci Králové provádíme také servis opravu hokejového vybavení. Doslova specialitou je nýtování bruslí a výměna dlaní u hokejových rukavic. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Hradec Králové“.

Prodejna Hejduk Sport - Chrudim  

telefon: 728 072 017

adresa: V průhonech 183 (zimní stadion Chrudim), 537 03 Chrudim

Otevírací doba prodejny

Hokejová prodejna je otevřena  PO-PÁ od 14:00 do 18:00 SO 9-12. 

OD 30.3.2024 je omezení na prodejně. PŘÍJEM A VÝDEJ OBJEDNÁVEK BUDE MOŽNÝ POUZE PO TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ KOMUNIKACI. ( TEL.  +420 728 072 017 EMAIL - valerie@hejduksport.cz )

Prodejna Hejduksport Chrudim funguje od roku 2014. Nachází se na zimním stadionu v Chrudimi. V široké nabídce zboží si vybere každý hokejista - od hobbíka po profesionála. Sortiment tvoří zboží renomovaných značek WinnwellBauerBrian'sCCMSher-woodGRITHejduk a dalších.

V případě, že některé zboží není dostupné (velikost, barva, typ, apod.), lze jej do druhého dne stáhnout z našeho velkoobchodního skladu v Opatovicích nad Labem, popřípadě z naší druhé kamenné prodejny v Hradci Králové. Prodejna slouží také jako výdejní místo našeho e-shopu. Při objednávce stačí zvolit variantu „Osobní odběr – provozovna Chrudim“.

 

Velkoobchod

Telefon: 466 300 366
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás