Rodina Brian's

O Rodině Brian's

Rodina Brian's je nový projekt společnosti Hejduk Sport, který má za úkol sdružovat hokejové, inline hokejové, nebo hokejbalové brankáře ve všech věkových kategoriích a na všech úrovních. Smyslem projektu je vytvořit skupinu – rodinu brankářů, kteří mají společné jedno – milují nejhezčí kolektivní hru na světě, kryjí záda svým spoluhráčům a k tomu jim pomáhá výstroj Brian's.

Jak se stát členem rodiny Brian's?

Do rodiny Brian´s se může zaregistrovat úplně každý! Jedinou podmínkou je být brankář a mít alespoň jednu část výstroje od značky Brian's. Jak na to? Nejprve se zaregistruj na e-shopu www.hejduksport.cz. Do kolonky firma uveď heslo „rodina Brian's“ a svůj klub. Například „Rodina Brian's/ Mountfield Hradec Králové“. Po dokončení registrace nám zašli e-mail na adresu: marketing@hejduksport.cz do kterého uveď:

  • Email, pod kterým jsi se zaregistroval
  • Krátký popis své brankářské kariéry, napiš nám kde chytáš, jak dlouho, kdo je tvůj vzor… prostě cokoli
  • Přiložit můžeš i svoji brankářskou fotografii – nejlépe takovou, kde bude vidět značka Brian´s

Po přijetí takového emailu tě zaevidujeme jako člena rodiny Brian´s, registraci ti potvrdíme, nastavíme ti v e-shopu výhody a zařadíme tě i do dalších aktivit naší RODINY Brian's!

Pokud u nás už zaregistrovaný jsi, bude stačit, když nám pošleš email dle instrukcí.

O projektu rodina Brian's

Rodina Brians je nový projekt společnosti Hejduk Sport, který má za úkol sdružovat hokejové, inline hokejové, nebo hokejbalové brankáře ve všech věkových kategoriích a na všech úrovních. Smyslem projektu je vytvořit skupinu – rodinu brankářů, kteří mají společné jedno – milují nejhezčí kolektivní hru na světě, kryjí záda svým spoluhráčům a k tomu jim pomáhá výstroj Brian´s.

My v Hejduk Sportu klademe na tento projekt velký důraz a je pro nás velmi důležité, abychom díky němu propojili celou rodinu od nejmenších gólmánků, přes dorostence, juniory, seniory, hobíky, až po profesionální brankáře, kteří věří výstroji Brian's.

Hejduk Sport je výhradním dovozcem výstroje Brian's do České Republiky od roku 2012. Díky letitým zkušenostem a kontaktům, jsme se rozhodli propojit všechny právě projektem rodina Brian's.

Brian's - The Custom Goal Company je kanadská společnost založená v roce 1984 v Kingsville, Ontario. Specialitou značky Brian´s byla a stále je custom výroba brankářského vybavení (grafické zpracování dle přání brankáře a celkově maximální přizpůsobení jednotlivých chráničů). Brian´s již od svých začátků spolupracoval a dodával vybavení brankářům, kteří byli hvězdami NHL - Trevor KiddSean Burke nebo Felix Potvin. Maximální kvalita a špičkový design se v následujících letech staly standardem Brian's.

Brian´s je brankářská speciálka. Díky úzké specializaci pouze na brankářské vybavení je o mnoho vepředu před konkurenčními značkami, které se ve vývoji zaměřují na kompletní hokejový sortiment. Brian´s vynakládá veškeré prostředky pouze pro potřeby brankářů, což se projevuje v profesionálním zpracování a kvalitě u všech řad výrobků. Brian's nerozlišuje věci na lepší a horší...u Brian's znají pouze lepší a ještě lepší. 

Vybavení Brian's je oblíbené ve většině profesionálních i amatérských soutěží po celém světě. V přehledu členů Rodiny Brian´s najdeš brankáře, kteří chytali, nebo chytají ve výstroji Brian's.

Výhody členů rodina Brian's:

  • Profesionální poradenství v oblasti brankářské výstroje
  • Individuální ceníky výstroje
  • Speciální brankářské nabídky – stálé i jednorázové
  • Sdílení fotografií v albu na sociálních sítích

Neváhej a zapoj se s námi do tohoto nového projektu!

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás