Green Biscuit Original - nejlepší off ice puk na trhu!

Tréninkový puk Green Biscuit Original zná téměř každý mladý hokejista. Oblíbená tréninková pomůcka pro off-ice trénink(trénink mimo led). Puk s výbornými vlastnostmi, se kterým lze trénovat techniku s holí, rychlé ruce, kličky nebo přihrávky třeba na asfaltu před domem.
Publikováno: 29. 5. 2020 2:00

Nejlepší off-ice puk na trhu! Základní myšlenkou při vytváření puku Green Biscuit Original bylo vyrobit puk, který se při hraní na ulici nebude přetáčet poskakovat. Puk, se kterým by šlo hrát jako na ledě. Myšlenka dobrá, ale jak takový puk vyrobit? Jak snížit tření a vibrace puku?

Rozměry puku Green Biscuit jsou shodné s rozměry hokejového puku, Green Biscuit má však nižší hmotnost. Je o 28 gramů lehčí a díky tomu se na venkovním povrchu (asfalt, beton) působením nerovností chová stejně jako klasický hokejový puk na ledě (klouže, nezasekává se). Green Biscuit má dvoudílnou pohyblivou konstrukci, která je spojena třemi kovovými šrouby, mezi kterými jsou navíc distanční gumy. Tento šikovný systém funguje jako tlumič, který zabraňuje puku přetáčení poskakování při každém kontaktu a rychlejším pohybu.

Off-ice tréninkový puk Green Biscuit je výbornou příležitostí, jak zlepšit manipulaci s holí a přihrávky mimo led. Jednoduchá pomůcka, která dokáže velké věci. Nově jsme zařadili do nabídky puky Green Biscuit NHL Team a puky Green Biscuit Flag. Jedná se o klasické puky Green Biscuit Original, které jsou v nových atraktivních designech. Stačí si pouze vybrat tým a můžete začít trénovat.

Green Biscuit Original je na trhu již několik let. A není sám. Vyrábějí se také další variace puku. Střelecký puk Green Biscuit Snipe nebo Green Biscuit Pro, který má po obvodu gumičku, pro lepší přilnutí k hokejce.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás