Řada Sher-wood CODE – žhavá novinka od světoznámé značky!

Značka Sher-Wood je kanadská hokejová značka, jejíž historie sahá až do roku 1949. Sher-wood známe z kanadsko-americké NHL, kde jej českým fanouškům nejvíce zviditelnil Tomáš Plekanec, se kterým byla značka Sher-wood roky spojená. Hejduk Sport je od roku 2019 oficiálním distributorem značky Sher-Wood pro Českou republiku, proto je naše nabídka nejširší a zároveň aktuální!
Publikováno: 25. 8. 2020 11:39

Po velice úspěšné řadě Rekker z loňského roku, kde byla bestsellerem hokejka Sher-Wood Rekker M80, představil Sher-Wood pro letošní sezónu řadu CODE, která potvrzuje, že značka Sher-Wood měla, má a bude mít na trhu s hokejovým vybavením své místo! Dnes se společně podíváme na hokejky Sher-Wood CODE z naší nabídky.

Hokejky Sher-Wood CODE v naší nabídce

V naší nabídce naleznete hokejky

Hokejky Sher-Wood CODE jsou sourozeneckou řadou velice úspěšné řady Sher-Wood Rekker z předchozí sezóny. Hokejky CODE se vyznačují pevností svých karbonových vláken a zároveň svou lehkostí (CODE V pouhých 390 gramů, střední řada CODE III 440 gramů). Hokejky mají navíc vyztužená nejvíce exponovaná místa, proto dosahují výjimečné pevnosti. Shaft s gripem je zaoblený, takže padne skvěle do ruky. Hokejka CODEMID/LOW kick point (podobně jako řada Bauer Nexus, nebo CCM Ribcore). Jedná se o univerzální bod ohybu, který ohýbá hokejku 20-30 centimetrů nad čepelí, díky čemuž je hokejka vhodná k rychlým, nečekaným a prudkým střelám!

Objev značku Sher-wood za speciální ceny s klubovým programem Hejduk Sport!

Hejduk Sport je oficiálním distributorem značky Sher Wood pro Českou republiku. Díky tomu si můžeme dovolit nabídnout registrovaným hokejistům v našem klubovém programu speciální výhodné ceny. Věrnostní program se samozřejmě netýká pouze značky Sher-Wood, ale všech značek v naší nabídce! Stačí se zaregistrovat, nebo přihlásit, a objevovat svět hokeje výhodněji! Hejduk Sport je tvůj hokejový svět! #WeAreHockey

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás