Sauce Toss – tréninková hra pro malé i velké hokejisty!

Sauce toss je novinkou v naší široké nabídce tréninkového vybavení. Se sadou Sauce Toss si užiješ nekonečné množství zábavy, která nikdy neomrzí, a ještě vylepšíš svoje hokejové dovednosti. Především žabičky, které využiješ při přesných přihrávkách na hole tvých spoluhráčů.
Publikováno: 21. 9. 2020 11:00

SAUCE TOSS KUPUJ ZDE!

Princip hry Sauce toss je vlastně úplně jednoduchý, a tak trochu podobný hokeji samotnému – dostat puk do branky! Herní branky jsou rozdělené na větší, jednobodovou branku a menší – tříbodovou branku. Před brankou každého hráče je i prostorná deska, ze které hráč střílí do druhé branky. Hráči postaví branky proti sobě a snaží se do nich dopravit své 4 puky. Kdo získá víc bodů, zvítězí!

Branky můžeš dávat dát do libovolné vzdálenosti, mohou mezi nimi být různé překážky, protože fantazii se meze nekladou. Stejně tak je jedno, kde si hru zahraješ. Hra je plně mobilní a přenosná, proto si jí můžeš zahrát kdekoli. V parku, u bazénu, na pláži u rybníka, před zápasem u zimáku, nebo přímo na ledě! Hra je vhodná pro malé i velké hráče. Ke hře si navíc můžeš stáhnout i aplikaci pro iOs a soutěžit s ostatními hráči virtuálně!

Nekonečné množství srandy, které navíc zlepší tvé dovednosti – to je SAUCE TOSS. Trénink nikdy nebyl tak zábavný! Hejduk Sport je nově výhradním dovozcem hry Sauce Toss pro Českou republiku.

 

Související produkty

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás