Startuje nový hokejbalový ročník! Brány otevřou extraligové a prvoligové souboje!

Již v pátek 4. září odstartuje nová hokejbalová sezóna extraligovým zápasem mužů, v němž TJ KOVO Praha hostí HBC Kladno. O den později v sobotu 5. září se do akce vrhnou i další extraligové týmy a v neděli čeká start sezóny na 1. Ligu mužů. V obou soutěžích nastupuje několik desítek hráčů ve výstroji z Hejduksportu, a tak se na nový ročník plný výhod a benefitů pro hokejbalové kluby a hráče těšíme i my!
Publikováno: 3. 9. 2020 15:19

Na start nového ročníku se těší i dva východočeští zástupci z Hradce Králové a pardubického Autoskla. Pardubičtí hokejbalisté v 1. kole narazí na nevyzpytatelnou Karvinou. Právě v dresu Autosklářů nastupuje reprezentační útočná stálice a jeden z nejlepších hokejbalistů nejen v České republice Jan Bílý, který si nemůže vynachválit specializované hokejbalové rukavice mylec -> nakupujte ZDE!

Královéhradečtí piráti vyrazí v sobotu 5. září do Prahy na Lužiny, kde je čeká ostrý start soutěže proti trojnásobnému mistrovi Extraligy z posledních tří sezón v podobě Kert Parku. Nejen někteří královéhradečtí hokejbalisté, ale i hráči z Kert Parku využívají hokejbalových rukavic mylec, které dodávají jejich výkonu tu nejlepší přidanou hodnotu především v citlivosti uchopení hole. Díky úzkému přiléhavému profilu rukavic mylec si hráči mohou dovolit ty nejrychlejší kličky, jaké hokejbalisté s klasickými hokejovými rukavicemi těžko dosáhnou -> více informací o hokejbalových produktech ZDE!

VÍCE INFORMACÍ NA WEBU HOKEJBAL.CZ!

Do nové sezóny s novým benefičním programem! Nakupujte za nejvýhodnější ceny

V rámci výborné spolupráce s Českomoravským svazem hokejbalu jsme pro všechny registrované hráče připravili speciální benefiční program, po jehož přihlášení do něj nakupujete za ty nejlepší ceny široko daleko, a navíc vám při každém nákupu na konto budou přibývat zlaťáky. A jaký je smysl zlaťáků? Vybavte se na novou sezónu s Hejduksportem a zjistíte, že slevy a benefity se vyplatí jako u nikoho jiného!

 >>REGISTRACE DO KLUBOVÉHO PROGRAMU<<

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás