Gatorade novinkou v naší nabídce!

Chtěli jste ho, máte ho mít! „Dobrý den, máte prosím vás takovej ten Gatorade nápoj jako mají v NHL?“ nebo „Dobrý den, máte prosím vás takovou tu Gatorade lahev jak z ní pijou v NHL?“. A nás už nebavilo říkat „Dobrý den, to bohužel nevedeme“. To je ale minulostí! Nově nalezneš v naší nabídce produkty od firmy GATORADE!
Publikováno: 22. 10. 2020 17:41

Gatorade Company, Inc. je americký výrobce nápojů a potravinářských výrobků se sportovní tematikou, postavený na své charakteristické řadě sportovních nápojů. GATORADE je hlavní drink hráčů v NHL, láhve GATORADE nechybí na hráčských ani trestných lavicích nebo přímo na ALL STAR GAME. Značka GATORADE je samozřejmě známá i z dalších sportů nejen ze zámoří. Známá je i z několika filmů.

V naší nabídce najdeš nově kromě oblíbené láhve Gatorade Bidon 0,9l i půllitrové nápojepříchuti cool blue, cool orange, cool lemon nebo blackcurrant. Dále sypký přípravek pro přípravu chutného iontového nápoje v příchuti citrón a pomeranč, nebo týmový barel na nápoj Gatorade Contour Cooler 26L.

Související produkty

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás