Plexi Hejduk EVO si vysloužilo nominaci do reprezentace!

Už je to pěkně dlouho, co plexiskla Hejduk podávají napříč celým světem parádní výkony. Plexi Hejduk EVO PRO II. generace se ale poslední dobou dařilo natolik, že si za své výkony vysloužilo pozvánku do reprezentace!
Publikováno: 6. 11. 2020 18:22

Ty, tvůj spoluhráč, tvůj soupeř… plexi Hejduk má prostě skoro každý v tvém okolí. Plexi Hejduk EVO se nejen po českých kluzištích prohání opravdu všude a často. A teď i třeba Filip Hronek, bratři Zohornové, nebo Andrej Nestrašil a další. Plexi Hejduk EVO se nyní stává oficiálním plexisklem české reprezentace!

Plexi Hejduk jsou v současnosti nejpopulárnějšími hokejovými plexi (nejen) v Česku. S oblibou jsou používána v nejvyšších evropských soutěžích a v národních týmech, které si naše plexi vybírají pro jejich jedinečné optické vlastnosti, design a cenovou dostupnost. Plexi Hejduk vyvážíme do celého světa. Kromě evropských zemí rovněž do Ruska, Británie nebo mnohých asijských států, od roku 2013 vyrábíme také pro trh v USA.

Naše plexi Hejduk EVO, které to dotáhlo až na vrchol, se pyšní především skvělými optickými vlastnostmi, kterých jsme dosáhli díky 20letým zkušenostem s výrobou plexiskel. Jsme přímo výrobcem, proto máme nad výrobou plnou kontrolu a plexi ladíme přesně podle našeho gusta a vašich požadavků.

Nesmírnou výhodou plexi Hejduk EVO je skrytý systém přichycení k helmě, díky kterému nejsou potřeba podložky a montáž je opravdu jednoduchá. Krytka na plexi Hejduk EVO nejen, že skvěle vypadá, ale ještě má výhodu kustomizace! Využití může mít pro logo týmu, číslo hráče, nebo třeba marketingové účely – stejně jako v případě české repre, nebo dalších týmů nejen v české Tipsport Extralize.

Máš i ty, nebo tvůj tým zájem o vlastní krytky na plexi Hejduk EVO? Neváhej nás kontaktovat, nebo si svůj vlastní design rovnou vyzkoušej v našem kustomizéru!

 Přejít na konfigurátor a navrhnout si vlastní plexi HEJDUK EVO

  Zdroj foto: www.ceskyhokej.cz

Související produkty

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás