Startuje Play-off Tipsport Extraligy a plexi Hejduk bude u toho!

Základní část čítající 52 zápasů skončila a na řadě je tolik očekávané GENERALI ČESKÁ PLAYOFF. Zatímco jisté čtvrtfinále mají Sparta, Třinec, Mladá Boleslav a Liberec, v předkole o čtvrtfinále se utká dalších 8 týmů. Protože naše plexiskla patří v Extralize k těm vůbec nejčastěji používaným, tak budou samozřejmě u toho. Plexi Hejduk Proline a Hejduk Evo jsou stálicemi naší profesionální soutěže a ne jinak tomu bude i v GENERALI ČESKÁ PLAYOFF.
Publikováno: 8. 3. 2021 13:58

Plexi Evo s krytkou O2 TV shlédlo v O2 aréně korunovaci vítěze základní části a předávání prezidentského poháru. Naše plexi pak najdeš i v Mladé Boleslavi, Třinci, Liberci, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Vítkovicích, Kometě Brno, Karlových Varech, Litvínově, Zlíně, nebo v Českých Budějovicích.

Čím dál tím více je k vidění plexi Hejduk EVO, které kromě skvělých optických vlastností a bezpečnostních prvků nabízí i spoustu marketingových variant. Pardubice, Sparta, Litvínov, nebo Zlín, ti všichni využívají plochu krytky plexi Hejduk EVO k marketingovým účelům. V letošní sezóně navíc plexi Hejduk EVO dohlíží i na pravidla hry, protože je oficiálním plexi rozhodčích Tipsport Extraligy a Chance ligy.

Předkolo GENERALI ČESKÁ PLAYOFF startuje už ve středu 10. 3. a utkají se v něm Plzeň s Olomoucí, Hradec Králové s Litvínovem, Pardubice s Karlovými Vary a Vítkovice s Kometou Brno.

Děkujeme všem týmům za důvěru a přejeme hodně štěstí ve vyřazovacích bojích!

foto: HC Sparta Praha, PSG Zlín, HC Motor České Budějovice, HC Vítkovice, HC Verva Litvínov, HC Dynamo Pardubice, HC Škoda Plzeň

Související produkty

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás