Broušení bruslí na prodejně v Hradci Králové

Hokej je zpátky! Definitivně. Všude v okolí se mrazí, a je potřeba dohnat tréninkové manko. Důležitou součástí pro efektivní trénink jsou správně nabroušené brusle. Na naší moderně vybavené prodejně v centru Hradce Králové máme s broušením dlouholeté zkušenosti. Brusle vám nabrousíme dle vašeho přání na profesionálních bruskách Pro Sharp AS1001, nebo SPARX PS100.
Publikováno: 27. 5. 2021 12:59

Výběr stroje ale není vše, co si můžete sami zvolit. Nejdůležitější je volba rádiusu žlábku. A přesně proto jsme tu my! V první řadě vám rádi poradíme. Pryč je trend hlubokých žlábků. Po vzoru především severských zemí a hlavně i z vlastních zkušeností, doporučujeme a preferujeme žlaby s nižší hloubkou, které jsou rychlejší a lepší pro rozvoj bruslení.

Z vlastních zkušeností si dovolujeme říci proto, že mezi sebou máme kolegy na všech možných pozicích na různých úrovních.  Od brankářů, přes hráče, trenéry, až po rozhodčí. Od kraje až po extraligu. Proč je tedy lepší mít mělký žlab? To nám prozradil extraligový rozhodčí Tomáš Veselý, který si už několik let brousí brusle sám.

„Když jsem poprvé brousil brusle v Hejduk Sportu, začínal jsem na žlábku 11. Postupem jsem ale zjistil, že čím je žlábek mělčí, tím jsou brusle rychlejší a nohy celkově na pocit lehčí. Aktuálně jsem na žlábku 19 a určitě vyzkouším i mělčí.“

Čím je žlab mělčí, tím jsou brusle na pocit „tupější“, ale tím pádem se nezařezávají tak hluboko do ledu, a jsou rychlejší. Další zajímavostí v naší nabídce je i „hranatý“ žlábek FIRE, který nabízí bruska Sparx. Zažij ten nejlepší pocit při jízdě na bruslích a zjisti, který žlábek je pro tebe ten nejlepší.

Zkušenosti, poradenství.. stále nekončíme s výčtem výhod, které u nás v Hejduk Sportu nabízíme! Brusle vám nabrousíme na počkání, naše ceny jsou bezkonkurenční a každé 6. broušení pro tebe máme ZDARMA!

Ceník broušení:

  • Základní broušení   99,- KČ
  • Broušení carbonových nožů 129,- KČ
  • Broušení nových bruslí 149,- KČ
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás