Mistrovství světa v hokeji je tu!

Finsko přivítá od 13.5. mistrovství světa v ledním hokeji. Česká hokejová reprezentace, kterou povede poprvé v historii na turnaji zahraniční trenér, má každoročně nejvyšší cíle. Cinkne to letos zase po letech?!
Publikováno: 12. 5. 2022 14:41

Součástí české výpravy je již tradičně hokejové plexi Hejduk EVO PRO, které se stalo oficiálním plexi štítkem české repre. Plexi se pyšní perfektními optickými vlastnostmi, dokonalou ochranou a především možností využít krytku upevnění k marketingovým, nebo designovým účelům. 

Líbí se ti kustomizace plexi a chtěl bys pro sebe, nebo svůj tým vlastní krytky v designu podle vašeho gusta? Není nic jednoduššího, než navštívit náš online konfigurátor!

  

Během prvního oficiálního tréninku v dějišti turnaje překvapil všechny zúčastněné brankář Arizony Coyotes Karel Vejmelka. Ten je dlouhodobě brankářem, který je věrný značce Brian's a pro turnaj ve Finsku si nechal vyrobit výstroj v barvách národního týmu. Jestli se výstroj povedla necháme na tvém posouzení.

Jedná se o set Brian's Optik 2, přičemž betony mají velikost 35+1/2". Vzhledem k tomu, že se jedná o krátkodobý turnaj, zvolil Karel pouze 1 ks od každé části setu, a jde o lapačku ve variantě PRO, čili s vyztuženou dlaní a dvojitým košem ve tvaru T.

Pokud si myslíš, že bys jí navrhl lépe, můžeš si to vyzkoušet v online konfigurátoru výstroje Brian's. Vlastní design si potom můžeš pochopitelně i objednat, a to díky tomu, že Hejduk Sport je oficiálním distributorem kanadské značky Brian's na českém trhu! 

Zdroj fotografií: Jan Beneš (ceskyhokej.cz)

Související produkty

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás