🔥🎯BLACK FRIDAY🎯🔥 Koukni na slevy, které nikde jinde nenajdeš!

Winnwell CUP 2023 – aneb klapka po dvacáté!

Konec března patří na jaroměřském zimním stadionu již tradičně mladým hokejistům. Čtyřdenní hokejový turnaj WINNWELL CUP 2023 – memoriál Josefa Veselého napsal od 23. do 26. března své 20. pokračování.
Publikováno: 5. 4. 2023 13:34

V Jaroměři se sešlo 10 týmů hráčů ročníku 2009 ze všech koutů Česka. Kromě domácí HCM Jaroměř se na turnaji představily regionální týmy ze Dvora Králové a Vrchlabí. Stejně jako loni se turnaje zúčastnili Mostečtí Lvi. Tyto týmy doplnili Kozlové z Kolína, Rytíři z Vlašimi, Česká Lípa, Říčany, Technika Brno a Lvi z Břeclavi

Turnaj ovládli kolínští Kozlové, kteří ve finále porazili Stadion Vrchlabí. Bronzové medaile si z Jaroměře odvezli Rytíři z Vlašimi, kteří v souboji o 3.místo porazili Lvi Břeclav

Páteční večer patřil tradičně dovednostním soutěžím SABE SKILLS COMPETITIONS. Nejrychlejším bruslařem se stal Ondřej Albrecht (Rytíři Vlašim), nejrychlejším týmem HC Česká Lípa. Přesnost střelby ovládl Erik Zhejbal (HC Lvi Břeclav). Mezi hráči v samostatných nájezdech kralovala Adéla Voldřichová (HC Česká Lípa), mezi brankáři Vít Stolín (HCM Jaroměř). Turnaj v minihokeji 2 na 2 ovládli Rytíři z Vlašimi.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Adam Hykš (SC Kolín), nejlepším hráčem turnaje Jakub Cerman (Stadion Vrchlabí). Nejlepším brankářem se stal František Matoušek (Rytíři Vlašim), talentem turnaje Štěpán Kalista (HC Říčany). 

Hlavní poděkování patří partnerům a sponzorům turnaje, bez jejichž podpory bychom turnaj uspořádat nemohli. Děkujeme firmě HEJDUK SPORT, prodejci hokejového vybavení, který turnaj podporuje cenami pro hráče již několik let. SABE poháry a ceny děkujeme za nádherné poháry a medaile, a v neposlední řadě i městu Jaroměř, za dlouholetou podporu nejen turnaje, ale hokeje v Jaroměři celkově. 

Nedílnou součástí turnaje je i charitativní přesah. Dlouhodobě podporujeme děti z Dětského domova, základní školy speciální a praktické školy v Jaroměři, které si každoročně přijdou turnaj užít přímo na zimní stadion. Díky všem, kteří se turnaje zúčastnili a pomohli nám tak vybrat neskutečnou částku 19 515,- korun.


Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás