Connor Bedard je dalším členem týmu Sherwood!

Jednička letošního NHL draftu Connor Bedard podepsal exklusivní kontrakt s hokejovou značkou Sherwood a v jeho první sezóně v týmu Chicago Blackhawks bude tedy používat hokejku značky Sherwood.
Publikováno: 14. 8. 2023 11:57

Konkrétně bude osmnáctiletý supertalent používat top model ze série Rekker a to Rekker Legend Pro, který bude představen koncem tohoto měsíce.

Ve svém prohlášení uvedl : " Jsem opravdu nadšený, že se mohu připojit k týmu Sherwood. Od chvíle, kdy jsem začal spolupracovat se společností Sherwood na vývoji hokejového vybavení, které by podle mého názoru mohlo zlepšit mou hru, jsem byl opravdu ohromen jejich přístupem, odbornými znalostmi a odhodláním vyrábět to nejlepší vybavení. Dělají spoustu skvělých věcí kolem sportu, který miluji, a já jsem hrdý, že mohu být jejich součástí."

O značce Sherwood :

Společnost Sherwood byla založena v roce 1949 v Sherbrooku v Quebecu a v historii tohoto sportu je nejznámější svými dřevěnými holemi, později dřevěnými holemi se sklolaminátovou výztuží. Kultovní hokejky Sherwood PMP 5030 Featherlite ze dřeva a skelného vlákna používaly miliony hráčů od nováčků až po hráče NHL.

Společnost Sherwood stále vyrábí hokejky ze dřeva a sklolaminátu, ale většina jejích modelů - a většina hokejek, které hokejisté používají již téměř 20 let - je tvořena různými směsmi kompozitních materiálů. Nový model Rekker Pro s "nízkým kickpointem" debutuje v letošní sezóně u profesionálů i v maloobchodě.

Společnost Sherwood, kterou v roce 2018 koupila společnost Canadian Tire Corporation, od roku 2020 mění pozici své značky a modernizuje produktovou řadu s novou generací elitních hráčů.

Connor Bedard se tak připojí už k hvězdnému týmu hráčů, kteří používají hokejky značky Sherwood, jako jsou Matthew Tkachuk, William Nylander, Alex DeBrincat, Quinton Byfield, Emily Clark, Artturi Lehkonen, Saroya Tinker, Connor BrownSavannah Harmon.

Hokejky SHERWOOD najdeš zde

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás