Vánoční Losovačka na prodejně v Hradci Králové

S adventem se na naší prodejně rozsvítily vánoční světla a s nimi přichází čas na naši tradiční Vánoční losovačku! Tato oblíbená událost nabízí nejen vánoční atmosféru, ale také šanci vyhrát úžasné ceny. A co je nejlepší? Každý zákazník, ať už malý nebo velký, má možnost se do losování zapojit.
Publikováno: 1. 12. 2023 10:06

Princip je jednoduchý – stačí si u nás na prodejně v Hradci Králové zakoupit něco malého, a tvá účtenka se stane lístkem do osudí. A co víc, naše Vánoční losovačka probíhá od 1. prosince do 23. prosince, takže máte spoustu času zapojit se do této vánoční zábavy.

Každý druhý den ráno na naší prodejně vylosujeme jednoho šťastlivce, který si odnese domů skvělou cenu.

A teď to nejlepší – hlavní cena, kterou bude možné vyhrát při losování 23. prosince, je hokejka Sherwood Rekker Legend Pro! Tato hokejka je top modelem a hraje s ní třeba Connor Bedard v NHL. Může to být právě tvoje účtenka klíčem k této exkluzivní ceně!( O hlavní cenu se losuje z účtenek za všechny dny od 1.12 do 23.12)

Naše Vánoční losovačka přináší nejen vzrušení a očekávání, ale také možnost získat super cenu pro sebe nebo své blízké. Co to bude tentokrát? Těžko říct, protože nás čeká spousta tajemství a radosti.

Tak co, přijdete si k nám pro vánoční atmosféru, pohodu a možnost vyhrát hokejku Sherwood Rekker Legend Pro? Připravte se na Vánoce plné radosti a překvapení s naší Vánoční losovačkou v Hradci Králové!

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás