Revoluční páska Rezztek

Představujeme revoluci v tejpování hokejky! Rezztek je revoluční materiál pro čepel hokejky, který zcela nahrazuje tradiční hokejovou pásku. Rezztek je o 50 % lehčí a tenčí než páska a je vědecky prokázáno, že zlepšuje rychlost střely, přesnost a kontrolu puku.
Publikováno: 28. 3. 2024 14:26

Filozofie Rezzteku je prostá. Všechno v hokeji se posouvá dopředu, jen páska zůstává víceméně stejná. Proto Rezztek přináší revoluční "pásku" na hokejku, u které je dokonce vědecky podloženo, že páska pomáhá zlepšit přesnost střely, rychlost střely a ovládání puku.

Páska disponuje patentovaným několikavrstvým materiálem. První vrstva se skládá z výkonného lepidla, které při odstranění nezanechává nečistoty. Druhá vrstva je super silná síťovina z vláken pro maximální odolnost. Třetí vrstva je vyrobena z pryskyřice pro minimální ztrátu energie a maximální pružnost. Čtvrtá vrstva je takzvaný povrchový grip, který je zkonstruován pro lepší kontrolu nad pukem, rychlost a přesnost střely.

Nezávislá studie "Influence of Physical Properties of Hockey Stick Blade on Shots“ od Martin Plesch, která byla provedena v roce 2022, porovnávala pásku Rezztek® s tradiční hokejovou páskou. Tato publikovaná vědecká studie potvrdila, že Rezztek® zlepšuje rychlost a přesnost střely a to přesnost o 6%, energii střely o 5% a rychlost o 3%

celá studie - zde

 

Další nespornou výhodou pásky Rezztek je, že nesnižuje tření čepele po ledové ploše/inline povrchu: Tradiční způsob tejpování čepele znamená, že spodní hranu čepele vždy zakrývá páska. To však zvyšuje zbytečné tření spodní části čepele a zpomaluje čepel při klouzání po ledě/inline povrchu. Výsledkem je pomalejší pohyb čepele při stickhandlingu, zejména v ne zrovna ideálních podmínkách na ledě/inline ploše. Tento problém má Rezztek vyřešený na jedničku, protože nechává volnou spodní část čepele.

Co se týče výdrže, tak při správné aplikaci vydrží Rezztek zhruba 8-10 zápasů. Je doporučeno pásky vyměnit, když je poškozeno alespoň 30% povrchu.

Aplikace pásky je velice snadná a zabere pouze pár vteřin. Stačí postupovat podle třech jednoduchých kroků.

  1. Před aplikací čepel vždy očistěte a nenechávejte na čepeli žádné zbytky pásky.
  2. Vždy umístěte Rezztek asi 3mm od spodního okraje čepele.
  3. Vždy pevně přitlačte Rezztek k čepeli tak, že po ní přejedete kulatým předmětem, aby se aktivovalo lepidlo.

Můžete se podívat na instruktážní video zde  

Pásku Rezztek už používají profesionálové po celém světě i v zámořské NHL! Tady nabízíme pár nejslavnějších jmen, které využívají výhody pásky Rezztek: Tyler Bertuzzi, Roman Josi, Filip Hronek, David Kampf, Moritz Muller, Alexandre Texier, Brandt Clarke, Alex Carpenter, Derek Ryan, Petr Mrázek a další..

Pásku Rezztek najdete na našem e-shopu ve dvou barevných variantách (Bílá, Černá) a ve dvou velikost (SR, JR)

Pro hráče -  https://www.hejduksport.cz/cs/produkt/paska-na-cepel-rezztek-doublepack-2pary?sid=23349

Pro brankáře - https://www.hejduksport.cz/cs/produkt/brankarska-paska-na-cepel-rezztek-doublepack-2pary?sid=28307&source=fulltext 

 

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
Produktový specialista
Hradec Králové
Kontakt na pobočku
Chrudim
Kontakt na pobočku
Kontaktujte nás