Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Zaregistruj se a budeš informován o novinkách
Registrovat se

Blog

Oblékni se do komfortního textilu od Winnwell a TPS. Totální výprodej přináší až 60% slevy!

Oblékni se do komfortního textilu od Winnwell a TPS. Totální výprodej přináší až 60% slevy!

S příchodem měsíce únor jsme pro všechny naše ctěné zákazníky připravili další neodolatelnou akci v podobě totálního výprodeje textilu od značek Winnwell a TPS. Perfektní zateplené, i svěží bundy si můžete pořídit za bezkonkurenční cenu od 599 Kč. Slevy až 60% se neopakují každý den! Se soupravou Winnwell například trénoval a stále se po ledě pro udržení kondice prohání hvězdný hokejista Milan Hejduk a další hokejisté, kteří se chtějí na ledě cítit co nejpohodlněji.
Chceš se stát profesionálem za bezkonkurenční ceny? Výprodej řady QUICKLITE CCM je tady!

Chceš se stát profesionálem za bezkonkurenční ceny? Výprodej řady QUICKLITE CCM je tady!

8. února odstartovala naprosto fantastická a bezkonkurenční akce na hokejovou výstroj CCM řady QUICKLITE od CCM! Spodní výstroj od této značky vyletěla za poslední roky neskutečně nahoru. Hrají v ní reprezentanti, profesionálové na celém světě včetně slovutné kanadsko-americké NHL, avšak i hobby hokejisté především pro svoji pohodlnost, maximální ochranu a lehkost v naprosto ve všech směrech. Jak nejlépe pomoci lednímu hokeji, než uspořádat VÝPRODEJ pro řadu QUICKLITE, která naprosto vyrazila všem dech od sezony 2016/17?

O nás

Naše společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998.

V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

  • Kvalita
  • Skvělé ceny
  • Výhradní zastoupení po ČR
Více informací

Jsme výhradní zástupci značek

V našem sortimentu najdete také tyto značky