Vítejte ve světě hokeje
“Hejduk Sport is your Hockey World!”
Brusle
Brusle
Chrániče
Chrániče hráč - hs
Hokejky
Kompozitové hokejky
Helmy
Helmy
Plexi
Plexi
Další kategorie
Rukavice, Kalhoty, Suspenzory, Ribana, Brankář, Betony, Lapačky, Vyrážečky, Brankářské hokejky, Hokejové láhve, Pásky, Dresy a stulpny, Oblečení, Kšiltovky a čepice, Trička a mikiny
Novinky
Hokejbal
3. 9. 2020
Startuje nový hokejbalový ročník! Brány otevřou extraligové a prvoligové souboje!
Již v pátek 4. září odstartuje nová hokejbalová sezóna extraligovým zápasem mužů, v němž TJ KOVO Praha hostí HBC Kladno. O den později v sobotu 5. září se do akce vrhnou i další extraligové týmy a v neděli čeká start sezóny na 1. Ligu mužů. V obou soutěžích nastupuje několik desítek hráčů ve výstroji z Hejduksportu, a tak se na nový ročník plný výhod a benefitů pro hokejbalové kluby a hráče těšíme i my!
Novinky
Novinky
25. 8. 2020
Řada Sher-wood CODE – žhavá novinka od světoznámé značky!
Značka Sher-Wood je kanadská hokejová značka, jejíž historie sahá až do roku 1949. Sher-wood známe z kanadsko-americké NHL, kde jej českým fanouškům nejvíce zviditelnil Tomáš Plekanec, se kterým byla značka Sher-wood roky spojená. Hejduk Sport je od roku 2019 oficiálním distributorem značky Sher-Wood pro Českou republiku, proto je naše nabídka nejširší a zároveň aktuální!
Novinky
Blog
6. 8. 2020
Jak správně vybrat střeleckou desku?
Nedílnou součástí off ice střelnice jsou střelecké desky. Střelecká deska slouží k tomu, aby puk klouzal a měl podobné vlastnosti jako na ledové ploše. V naší nabídce naleznete několik střeleckých desek, které se liší pouze rozměrem. Přínos střelecké desky není jen při střelbě samotné. Střelecké desky se využívají i pro trénink stickhandlingu, nebo nácvik vhazování.
Novinky
Blog
21. 7. 2020
Nové šířky bruslí Bauer aneb nech svůj styl bruslení, aby vybral brusle!
Viděl jsi nové brusle Bauer z řady Supreme a vyděsily tě šířky bruslí Fit 1, Fit 2 a Fit 3? My tě uklidníme! 3D Fit šířky jsou novinkou a revolucí v určování šířky u bruslí Bauer! Novinkou jsou také brusle INTERMEDIATE. A tak se pojďme podívat, jak to vlastně s novinkami je.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás