Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Zaregistruj se a budeš informován o novinkách
Registrovat se

Blog

Milan Hejduk vstoupil mezi legendy! Colorado navěky vyřadilo jeho číslo 23

Milan Hejduk vstoupil mezi legendy! Colorado navěky vyřadilo jeho číslo 23

V sobotu 6. ledna vstoupil Olympijský vítěz a triumfátor ve Stanley Cupu Milan Hejduk mezi největší legendy NHL a celého hokejového světa. Colorado Avalanche totiž navždy slavnostně vyřadilo jeho číslo 23, s nímž dosáhl na několik nezapomenutelných triumfů včetně extraligového titulu s Pardubicemi. V pondělí 8. ledna jsme pak v rámci všech našich prodejen a e-shopu na jeho počest poctili všechny zákazníky slevou 23% na veškeré zboží. Milan si zaslouží tu největší poklonu za úchvatnou hokejovou kariéru.
Milan Hejduk se dočká velké pocty! Colorado slavnostně vyřadí jeho číslo 23, my nadělíme slevy 23 %!

Milan Hejduk se dočká velké pocty! Colorado slavnostně vyřadí jeho číslo 23, my nadělíme slevy 23 %!

Na začátku letošní sezony obletěla svět pro Milana Hejduka velmi příjemná zpráva. Klub Colorado Avalanche z NHL, nejslavnější hokejové ligy světa, se rozhodlo s velkou slávou navždy vyřadit číslo 23, které po celou svou profesionální kariéru nosil na dresu. Jelikož chceme potěšit všechny naše věrné zákazníky, rozhodli jsme se v pondělí 8. ledna připravit slevu 23 % na všechno nezlevněné zboží. Akce platí po celý den, a to jak na e-shopu, tak v kamenných prodejnách v Hradci Králové a Chrudimi!

O nás

Naše společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998.

V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

  • Kvalita
  • Skvělé ceny
  • Výhradní zastoupení po ČR
Více informací

Jsme výhradní zástupci značek

V našem sortimentu najdete také tyto značky