Vítejte ve světě hokeje
“Hejduk Sport is your Hockey World!”
Trička a mikiny
Trička a mikiny
Oblečení
Oblečení
Inline brusle
Inline brusle HS
NHL Produkty
NHL Produkty
Trénink
Trénink
Další kategorie
Rukavice, Kalhoty, Suspenzory, Ribana, Brankář, Betony, Lapačky, Vyrážečky, Brankářské hokejky, Hokejové láhve, Pásky, Dresy a stulpny, Oblečení, Kšiltovky a čepice, Trička a mikiny
Novinky
Akce
23. 2. 2021
Začátek inline bruslení je tu!
Rybníky rozmrzly, sluníčko začíná získávat svou jarní sílu a na cyklostezkách pomalu, ale jistě vystřídají běžkaře inline bruslaři! Připrav se i ty na začátek inline sezóny s kolečkovými bruslemi Powerslide nebo Fila!
Novinky
Blog
9. 2. 2021
Balanční brusle Winnwell pro nejmenší bruslaře
Zimní ledové brusle Winnwell Balance Blades jsou brusle pro nejmenší začínající bruslaře. Brusle mají balanční nože a díky těmto bruslím se i nejmenší bruslař naučí rychleji bruslit, protože balanční nůž pomáhá udržet lépe balanc a dodá bruslím stabilitu. Bota brusle má perfektní výstelku a díky tomu udržuje nohu v pohodlí a teple.
Novinky
Blog
1. 2. 2021
Stickhandling Snake Smart Training a balanční podložka
Díky Stickhandling snake smart training se trénink tvého stickhandlingu stane zábavou! Být nejšikovnější v partě? Díky této tréninkové pomůcce ano! Had je vybavený LED světélky, díky kterým trénuješ nejen rychlé ruce, ale i rychlé myšlení. LED světélka se rozsvěcí náhodně, a proto musíš být neustále ve střehu! Tuto tréninkovou pomůcku pro stickhandling používá více než 30 hráčů NHL. Přidej se k nim i ty a překonávej sám sebe, nebo své spoluhráče! Díky balanční podložce zase posílíš balanc, stabilitu a hluboké vnitřní svalstvo!
Novinky
Blog
27. 1. 2021
Jak správně vybrat brankářskou hůl?
Jak správně vybrat brankářskou hůl? Zapeklitá otázka, se kterou se na nás často obrací rodiče mladých brankářů, ale i dospělí brankáři samotní. Aspektů pro správný výběr je mnoho, tak se na ně pojďme společně podívat. Základním rozdělením je materiál, ze kterého jsou vyrobeny, důležité je také držení hole, tedy ruka, ve které brankář hokejku drží a strana, na kterou je hokejka zahnutá. Posledním, a to neméně důležitým faktorem, je délka příložníku.
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás