Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Zaregistruj se a budeš informován o novinkách
Registrovat se

Blog

WINNWELL CUP 2018

HCM Jaroměř si Vás ve spolupráci s městem Jaroměř a společností Hejduk Sport dovolují pozvat na Winnwell Cup 2018. Memoriál Josefa Veselého. 17. ročník mezinárodního hokejového turnaje mladých hokejistů o pohár města Jaroměře, hrající se za podpory starosty města Jaroměře p. ing. Jiřího Klepsy. Více informací: https://www.facebook.com/winnwellcup/
Oblékni se do komfortního textilu od Winnwell a TPS. Totální výprodej přináší až 60% slevy!

Oblékni se do komfortního textilu od Winnwell a TPS. Totální výprodej přináší až 60% slevy!

S příchodem měsíce únor jsme pro všechny naše ctěné zákazníky připravili další neodolatelnou akci v podobě totálního výprodeje textilu od značek Winnwell a TPS. Perfektní zateplené, i svěží bundy si můžete pořídit za bezkonkurenční cenu od 599 Kč. Slevy až 60% se neopakují každý den! Se soupravou Winnwell například trénoval a stále se po ledě pro udržení kondice prohání hvězdný hokejista Milan Hejduk a další hokejisté, kteří se chtějí na ledě cítit co nejpohodlněji.

O nás

Naše společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998.

V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

  • Kvalita
  • Skvělé ceny
  • Výhradní zastoupení po ČR
Více informací

Jsme výhradní zástupci značek

V našem sortimentu najdete také tyto značky