Vítejte ve světě hokeje
“Hejduk Sport is your Hockey World!”
Brusle
Brusle
Hokejky
Kompozitové hokejky
Chrániče
Chrániče hráč - hs
Trénink
Trénink
Trička a mikiny
Trička a mikiny
Další kategorie
Rukavice, Kalhoty, Suspenzory, Ribana, Brankář, Betony, Lapačky, Vyrážečky, Brankářské hokejky, Hokejové láhve, Pásky, Dresy a stulpny, Oblečení, Kšiltovky a čepice, Trička a mikiny
Novinky
Blog
12. 10. 2021
Plexiskla HEJDUK mezi elitou!
Plexi Hejduk je bezesporu nejrozšířenějším plexi v našich soutěžích. Výjimkou není ani nejvyšší soutěž, kde najdeme naše plexiskla u 14 z 15 týmů! K tomu připočtěme národní týmy, nebo rozhodčí v Tipsport Extralize i Chance lize. To není špatná bilance, co myslíte?
Novinky
Blog
2. 9. 2021
Vybíráme hokejovou výstroj (nejen) pro dítě. Na co se zaměřit?
V minulé sezóně jsme toho moc nenahráli, ale z výstroje jsme vyrostli tak jako tak. Tuto větu slýcháme na prodejně poslední dny velmi často. Není divu. Nová sezóna klepe na dveře a je potřeba doplnit výstroj. V první řadě je potřeba připomenout, že není důležité, aby děti měly drahou a trendy výstroj, kterou vidí v televizi. Zejména u těch nejmenších, je mnohem důležitější vybrat správně především z hlediska komfortu a ochrany, ne vzhledu a ceny. To ovšem platí i na druhou stranu. Pokud vaše ratolest hraje hokej na výkonnostní úrovni, základní modely pro příležitostní hráče (především například u bruslí) pro vás rozhodně nejsou tím pravým ořechovým.
Novinky
Blog
9. 8. 2021
Hejduk Sport hockey day Jablonec n. N.
Ve středu 4. srpna se na zimním stadionu v Jablonci nad Nisou konala akce Hejduk Sport hockey day. Prodejní akce pro rodiče a hráče klubu HC Vlci Jablonec měla velmi pozitivní ohlas. Náš prodejní tým z prodejny Hejduk Sport Hradec Králové přivezl do dvou kabin jabloneckého zimáku téměř kompletní nabídku hokejové výstroje a výzbroje.
Novinky
NA OBJEDNÁVKU
1. 8. 2021
Test tréninkových nahravačů!
Dnes se ve videu na naší prodejně v Hradci Králové podíváme na zoubek tréninkovým nahravačům!
ask expert
Zeptejte se experta na hokej
Jsme online Po–Pá: 08:00 – 16:00
Václav Novák
produktový specialista
+420 733 132 833 info@hejduksport.cz Kontaktujte nás