Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Doporučené produkty

Zaregistruj se a budeš informován o novinkách
Registrovat se

Blog

Letní dny dopravy zdarma na Hejduksport.cz

Letní dny dopravy zdarma na Hejduksport.cz

Od 20. do 22. 8. na našem eshopu neplatíte za žádný způsob doručení! Stačí objednat alespoň za 300 Kč s DPH a balíček Vám bez jakýchkoli dalších poplatků přijde až domů!
Spodní výstroj Bauer Vapor 1X Lite

Spodní výstroj Bauer Vapor 1X Lite

Jste-li opravdovými fanoušky hokejové výstroje a myslíte si, že už Vás nemá ve vývoji moc co překvapit, pak vězte, že jste na omylu! Dokonale se o to postarali vývojáři v Baueru, kteří si posvítili na spodní výstroj nejvyšší řady Vapor, konkrétně 1x! S názvem si sice až tolik práce nedali, došlo akorát k dodatku „Lite“. Co však, řekněme, odbyli na názvu, to dokonale dohnali na finálních produktech tohoto modelu. Spodní výstroj Bauer Vapor 1x Lite je lehčí, pohodlnější a chrání lépe než kdy jindy!

O nás

Naše společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998.

V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

  • Kvalita
  • Skvělé ceny
  • Výhradní zastoupení po ČR
Více informací

Jsme výhradní zástupci značek

V našem sortimentu najdete také tyto značky