Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

Doporučené produkty

Zaregistruj se a budeš informován o novinkách
Registrovat se

Blog

Prodejny a e-shop začínají praskat ve švech díky novým modelům winnwell AMP500!

Prodejny a e-shop začínají praskat ve švech díky novým modelům winnwell AMP500!

Začátek srpna se vždy nese ve znamení ostrého startu hokejové přípravy na ledové ploše. Náročné výběhy a posilování jsou u konce a je třeba se včas vybavit tou nejkvalitnější hokejovou výstrojí! Nedávno k nám z Kanady dorazila zbrusu nová várka oblíbené spodní výstroje od Winnwellu. Povedená řada AMP500 prošla od roku 2017 precizní cestou zlepšování a je tu na světě nová řada AMP 500 2018! Jsi náročným hobby hokejistou, nebo i klidně profíkem, který touží po dokonalé lehkosti a jednoduchosti spojené s precizní ochranou? Že tyto aspekty nejdou skloubit dohromady? Ale kdeže! Přesvědčte se sami!
Hejduksport podpořil dobrou věc! Hokejbalový turnaj Stoupa Cup pomohl nemocným dětem téměř půlmilionovou částkou!

Hejduksport podpořil dobrou věc! Hokejbalový turnaj Stoupa Cup pomohl nemocným dětem téměř půlmilionovou částkou!

V sobotu 28.7. se měla nad Vsetínem prohnat bouřka, ale nestalo se tak! Proč? Konal se přeci tradiční hokejbalový benefiční turnaj Stoupa Cup! Ten opět po roce přispěl téměř půlmilionovou částkou na dobrou věc, v jejímž rámci si dětičky z Auxilium o.p.s. mohou dovolit aktivity, respektive veledůležitou léčbu, kterou jim nehradí stát a Hejduksport byl u toho! „Konkrétně se jedná o canisterapii, hipoterapii, multisenzorickou stimulaci a další druhy léčby. Tyto procedury dětičkám pomůžou v jejich rozvoji a umožní další pokroky v jejich nelehkých životech,“ upozorňuje hlavní pořadatel Stoupa Cupu Zdeněk Čablík.

O nás

Naše společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998.

V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

  • Kvalita
  • Skvělé ceny
  • Výhradní zastoupení po ČR
Více informací

Jsme výhradní zástupci značek

V našem sortimentu najdete také tyto značky