Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám
Zaregistruj se a budeš informován o novinkách
Registrovat se

Blog

CCM DĚTSKÝ DEN 2020

CCM DĚTSKÝ DEN 2020

V sobotu 30. 5. se na prodejně Hejduksport v Hradci Králové konal 2. ročník CCM Dětského dne. Pro děti byly připravené soutěže o drobné ceny, nebo skenování nohou skenem CCM, pro rodiče potom představení novinek z výstroje pro sezónu 2020. V rámci soutěžení si děti..
Výprodej bruslí POWERSLIDE z testovací sady z roku 2019!

Výprodej bruslí POWERSLIDE z testovací sady z roku 2019!

Počasí je přívětivé k venkovním aktivitám! Inline bruslení je ideální volba! Zlepšení kondice, zformování postavy a především super zábava! Nemáš brusle? Nevadí! Na prodejně Hejduksport v Hradci Králové (Škroupova 469/18) jsme si připravili akci, během které ti testovací brusle POWERSLIDE zapůjčíme pouze za 499,- Kč/4 dny! Testovací brusle..

O nás

Naše společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998.

V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

  • Kvalita
  • Skvělé ceny
  • Výhradní zastoupení po ČR
Více informací

Jsme výhradní zástupci značek

V našem sortimentu najdete také tyto značky