Václav Novák produktový specialista

733 132 833
napište nám
Poradíme Vám

O nás

Naše společnost HEJDUK SPORT byla založena roku 1998. V roce 2008 se přetransformovala na HEJDUK SPORT s.r.o. Od samého vzniku společnosti prodáváme jak velkoobchodně tak i maloobchodně renomované hokejové značky BAUER, Reebok, CCM atd. Od roku 2010 máme výhradní zastoupení pro dovoz značky Winnwell do České republiky. Tato značka je známá pro svou vysokou kvalitou a příznivé ceny. Na oblibě stále více získává každoročně povedená kompletní řada hokejek Winnwell.

hejduk logo 
Se stejnou myšlenkou, tedy nabízet Vám léty ověřené a kvalitní zboží, jsme do České republiky roku 2012 začali dovážet kanadskou brankářskou výstroj Brian´s. Brian´s je předním kanadským výrobcem a dodavatelem brankářské výstroje již od roku 1984, v zámoří je znám svým profesionálním provedením a zakázkovou výrobou. Náš sortiment zahrnuje kromě již zmíněného zboží také zboží značek GRIT, CCM, Reebok, Easton nebo NHL textilu Zephyr. Od roku 1998 jsme autorizovanými prodejci značky Bauer.

Zvláště pyšní jsme na plexi Hejduksport, která jsou v současnosti nejpopulárnějšími hokejovými plexi v Česku. S oblibou jsou používána v nejvyšších evropských soutěžích a v národních týmech, které si naše plexi vybírají pro jejich jedinečné optické vlastnosti, design a cenovou dostupnost. Plexi Hejduksport vyvážíme do celého světa, kromě evropských zemí rovněž do Ruska, Británie nebo mnohých asijských států, od roku 2013 vyrábíme také pro trh USA. 

logo white

18 let existence na hokejovém trhu aneb Proč nakupovat hokejovou výstroj právě u nás?

DLOUHOLETÁ TRADICE A ZKUŠENOSTI - Prodeji hokejové výstroje se věnujeme již od roku 1998, za 18 let existence jsme získali mnoho cenných kontaktů a zkušeností, z nichž těžíme.

KVALITA – Právě díky nasbíraným zkušenostem vybíráme do našeho sortimentu kvalitní zboží od léty ověřených výrobců.

VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ PRO ČR – Do České republiky dovážíme výstroj a výzbroj kanadské značky Winnwell, brankářskou výstroj Brian´s, hokejové tašky GRIT, tréninkové puky Green Biscuit, dále pak tkaničky Tex-Style, hokejové pásky značky Renfrew. V neposlední řadě jsme již řadu let distributory hokejových plexi HEJDUK SPORT, která jsou jedničkou na evropském a světovém trhu.

SKVĚLÉ CENY - Díky vysokým objemům prodaného sortimentu Vám můžeme nabídnout dobré ceny.

KVALITNÍ PORADENSTVÍ – Rozsáhlé zkušenosti nám pomáhají vybrat s Vámi to nejvhodnější zboží. O Vaši spokojenost se stará tým deseti lidí – dlouholetých zaměstnanců, fanoušků a hráčů ledního hokeje.

KAMENNÉ PRODEJNY – Potřebujete-li zboží před koupí vyzkoušet, rádi se o Vás postaráme v kamenné prodejně v Hradci Králové a v Chrudimi, kde máme stejné ceny jako na e-shopu.

VLASTNÍ SKLADY - Díky velkým objemům prodeje a výhradnímu zastoupení výše zmíněných značek disponujeme velkými sklady, převážnou většinu zboží tedy máme připravenou k okamžitému odeslání.

VLASTNÍ FOTOGRAFIE PRODUKTŮ - Vytváříme vlastní fotografie produktů.

nový sklad